»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyWed Dec 09, 2009 7:21 am

Shumė prej nesh e ngatėrrojnė fjalen DUA me atė DASHUROJ. Nė dėgjim tė
pare tingėllojnė pothuajse njėsoj, por nga rėndėsia janė krejt tė ndryshme

Tė duash nuk do tė thotė se dashuron, mund tė duash njė shok/shoqe etj. Dashuria
qė ndiejmė pėr prindėrit apo tė afėrmit tanė nuk mund tė jetė e njėjtė me atė qė
ndiejmė pėr njė femėr/mashkull. Sepse nė kėtė tė fundit mbizotėron
ndjenja/dėshira erotike pėr personin qė ke pėrballė. Dashuria kalon nė dy faza,
fillimisht lind simpatizimi dhe mė pas dashuria. Ėshtė e pamundur tė dashurosh
dikė qė nuk e simpatizon, vlerėson etj.

Pra, kėshtu lind dashuria, ajo
ndjenjė qė na bėnė tė fluturojmė nė qiellin e shtatė, dhe tė mos duam tė ndahemi
pėr asnjė ēast nga prania e njeriut qė dashurojmė me gjithė ZEMĖR. Dashuria nuk
pėrshkruhet, ėshtė aq e gjallė, aq e fortė saqė rrezet e saja ndriēojnė nė ēdo
kohė. Mjafton tė shikosh sytė e njė tė dashuruari, dhe ēdo gjė ėshtė e
tejdukshme.

Dashuria nuk vdes kurrė, e rėndėsishmja ėshtė tė dish ta
mbash. Dashuria ėshtė si lulja, nėse nuk kujdesesh pėr tė ti ofrosh dritė dhe
ujė, THAHET! As vitet qė kalojnė nuk mund ta ”vjetėrojnė” atė ndjenjė
pėrrallore, pėrkundrazi e forcojnė akoma mė shumė. OKSIGJENI i ekzistencės sonė
ėshtė dashuria. Njeriu nė jetė mund tė dashuroj disa herė, por pėr tė dashur
ndodh veē NJĖ HERĖ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Dec 11, 2009 9:06 pm

te dashurosh puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Dec 13, 2009 2:39 pm

te dashurosh se te duash mund te duash ke do ama te dashurosh eshte eshte e kufizuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Dec 13, 2009 3:07 pm

te dashurosh.bashkohem me mendimin e parafolesit. :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Dec 13, 2009 7:29 pm

asnjeren fareeeee....ci do : [@smokelots]:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptySun Dec 13, 2009 8:13 pm

Te duash.... sepse dashuria eshte specifike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyTue Feb 16, 2010 3:29 am

te dashurosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyTue Feb 16, 2010 5:21 pm

mund te duash shume njerez, shoqerine, familjen, femijet, por mund te dashurosh vetem nje, prandaj eshte kaq e veshtire

_________________
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm

te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?   Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: