»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 ME CMEND..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: ME CMEND..   Sat Dec 05, 2009 1:58 am

TREGONI CFARE JU CMEND (POZITIVE OSE NEGATIVE) TEK AI/AJO QE DONI..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Sat Dec 05, 2009 1:59 am

me cmend menyra si me thua "te deshiroje"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Sat Dec 05, 2009 6:50 pm

...me cmend ideja qe smund te jemi bashke @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Sat Dec 05, 2009 11:19 pm

me cmend frika qe mund te te humbas po te te them te verteten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bimba
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Sun Dec 06, 2009 12:55 am

me cmend sa here te kafshoje buzet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Sun Dec 06, 2009 11:39 pm

me cmend ideja qe tani sjam me tyyyy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Sun Dec 06, 2009 11:53 pm

me cmend ideja qe nuk jeton me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:19 am

Me cmend kur e sho e s'ma jep.......buzen :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:23 am

me cmend fakti qe mendoj se je me nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:26 am

Me cmend fakti qe e di se je me nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:29 am

me cmend fakt qe ste kam, do kisha gjithe boten bashke me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:30 am

Me cmend fakti qe s'ke guxim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:32 am

me cmend fakti qe ti je larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:36 am

Me cmend fakti qe dhe kur jam afer me duket se je akoma me larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:42 am

me cmend fakti qe mund te me japesh cka me shume deshiroje, dhe prape...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:44 am

Me cmend fakti qe nuk po i them dot stop faktit qe te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Mon Dec 07, 2009 12:48 am

me cmend fakti qe ne syte e tu shoh te vetmin motiv te jetes sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 12:47 am

me cmend ideja qe del me nje tjeter @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 12:52 am

me cmend ideja qe nuk merr vendimet per mua, me ndihmo te lutem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 1:05 am

me cmend ideja qe me ben te ndihem kshuuu... @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 1:19 am

as kur traktori te kalon siper sbesoj te le kaq shume dhimbje, si dikush qe ke ose ke ske
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angela
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 5:48 pm

me cmend malli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 6:23 pm

me cmend ideja qe sjam me ty taniii @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
brb
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 9:09 pm

me cmend kjo zhurma e makinave posht dritares, na cau koken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   Tue Dec 08, 2009 10:03 pm

me cmend heshtja jote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ME CMEND..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ME CMEND..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 10Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: