»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 NDODHE NE JETE..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: NDODHE NE JETE..   Sat Dec 05, 2009 1:45 am

Ndodhe ne jete nje njeri te behet shume i shtrenjte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sat Dec 05, 2009 1:50 am

ndodhe ne jete,qe gjerat e vogla te behen kaq te dashura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sat Dec 05, 2009 1:50 am

ndoshe ne jete te dashurojme dhe mos te themi kurre ate qe provojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sat Dec 05, 2009 6:59 pm

ndodh ne jete te duash dike shuuuuum...dhe te duhet ta lesh te ikeeee... @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sat Dec 05, 2009 11:18 pm

ndodhe ne jete te mos kuptojne sa shume i duam, dhe kjo na tmerron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bimba
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 06, 2009 12:55 am

ndodhe ne jete te humbasesh dashurine, pune e madhe ka plot te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 12:36 am

ndodhe shpesh ne jete, qe te presim shiun, sepse askush si dallon lotet qe derdhim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 12:41 am

Ndodhe qe duket sikur ndodhe por ne te vertet nuk ndodh absolutishte asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 12:43 am

ndodhe ne jete, qe vendimet me te medha i presim si ndihme zoti, vetem se nuk eshte e drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MISTRECI
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 1:09 am

Ndodh ne jete qe del i zhgenjyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 1:29 am

ndodhe ne jete te te duan, por ndodhe qe ndjenja eshte e nje anshme, kjo te vjen keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 1:31 am

ndodhe ne jete, qe thjesht iken per mos tu perballur me zhgenjimin qe le tek te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Mon Dec 07, 2009 1:36 am

ndodhe ne jete, qe ske kurajo te perballosh dhimbjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Wed Dec 09, 2009 2:39 pm

ndodh ne jete te duash dike shume...aq shume sa te ndihesh e pafuqishme para asaj dashurie...edhe kur ajo vret...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Thu Dec 10, 2009 12:40 am

ndodhe ne jete qe te te besdisin ata qe te rrethojne, por dhe ata qe nuk te rrethojne me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PADRONE
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Thu Dec 10, 2009 11:22 pm

Ndodh ne jete qe vritesh ne shpirt per dike qe e don me shume se jeten tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Fri Dec 11, 2009 7:37 pm

ndodh ne jete gjith ato gjera qe sju din kurr kuptimin @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Fri Dec 11, 2009 8:43 pm

ndodh qe brenda qasteve,jetes te i kthehet kuptimi i plote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Fri Dec 11, 2009 9:07 pm

ndodh ne jete qe kur te mendosh qe ke arritur cdo gje t'i humbasesh te gjitha per nje cast te vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 13, 2009 3:10 pm

ndodh ne jete qe te harrojn njerzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 13, 2009 3:11 pm

te merzitesh dhe me veten tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 13, 2009 3:19 pm

Ndodh ne jete q e dhe te heshtes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 13, 2009 7:25 pm

ndodh ne jete te merzitesh me cdo gje dhe me cdokend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 13, 2009 8:17 pm

ndodh qe edhe te biesh 'nga figu'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   Sun Dec 13, 2009 8:28 pm

ndodh ne jete te duash me gjith shpirt te kesh afer dike dhe mos te jete e mundur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NDODHE NE JETE..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NDODHE NE JETE..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Besnik R. Bardhi:LLAMBA ELEKTRIKE DHE MESUESJA ME JETE TE SHKURTE
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» Ndodhe edhe kjo: 'Skėnderbeu" me bisht nė Tiranė ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: