»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
*gezuar 28-29 nentorin EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
*gezuar 28-29 nentorin EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
*gezuar 28-29 nentorin EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
*gezuar 28-29 nentorin EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
*gezuar 28-29 nentorin EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
*gezuar 28-29 nentorin EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
*gezuar 28-29 nentorin EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 *gezuar 28-29 nentorin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySat Nov 28, 2009 3:25 pm

E dashur Nene Shqiperi, Ja dhe nje porosi. Te fala nga mergimtaret, lot e djerse margaritaret. Larg ne dhe te mergimit, shtruam sofren e bashkimit, mu ne diten e vertete, Rrofsh moj Shqiperi per jete. GEZUAR TE GJITH ATDHETARVE TE MI KUDO QE NDODHEN....!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySat Nov 28, 2009 5:20 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
E dashur Nene Shqiperi, Ja dhe nje porosi. Te fala nga mergimtaret, lot e djerse margaritaret. Larg ne dhe te mergimit, shtruam sofren e bashkimit, mu ne diten e vertete, Rrofsh moj Shqiperi per jete. GEZUAR TE GJITH ATDHETARVE TE MI KUDO QE NDODHEN....!!!!!

*gezuar 28-29 nentorin G*gezuar 28-29 nentorin E*gezuar 28-29 nentorin Z*gezuar 28-29 nentorin U*gezuar 28-29 nentorin A*gezuar 28-29 nentorin R*gezuar 28-29 nentorin 0*gezuar 28-29 nentorin F*gezuar 28-29 nentorin E*gezuar 28-29 nentorin S*gezuar 28-29 nentorin T*gezuar 28-29 nentorin A*gezuar 28-29 nentorin T
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySat Nov 28, 2009 7:44 pm

GEZUAR FESTAT e 28-29 Nentorit dhe nga uneeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySat Nov 28, 2009 7:50 pm

gezuar te gjitheveeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySat Nov 28, 2009 8:03 pm

*gezuar 28-29 nentorin 13643125156841990415503.th
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySat Nov 28, 2009 8:37 pm

uroj gjithashtu nje cift te mrekullueshem qe sot kane pervjetorin e 33 te marteses se tyreee...i uroj jete te gjate dhe te lumtur bashke...ju dua shuuuuuume puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin EmptySun Nov 29, 2009 1:26 am

*gezuar 28-29 nentorin MUZIKA

_________________
*gezuar 28-29 nentorin 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
*gezuar 28-29 nentorin Empty
MesazhTitulli: Re: *gezuar 28-29 nentorin   *gezuar 28-29 nentorin Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
*gezuar 28-29 nentorin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Pėrshėndetje dhe urime festash-
Kėrce tek: