»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 DO TE DOJA....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Mon Dec 07, 2009 1:41 am

do te doja te te degjoja dhe njeher per here te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:06 am

do te doja te mos ndodhte kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:31 am

te isha miiiiiiiiiir tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:37 am

lexova qe ke keputur mish, te te ferkoj dikush, ose pi nje auline se te liron, ( te shkrujta ketu se nuk te shkruaj dot tek tema tjeter) ose ibrufen ca te kesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:41 am

flm zemer po mkan ferku dhe mkan ven nje ilac.rrofsh kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:58 am

me vjen keq, duhet te ta thoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 1:05 am

ti jepja nje falenderim anonimit dhe nje pucje per perkujdesin kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 1:17 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:28 pm

do te doja te thoja qe sa hapa syte ne mengjes me doli imazhi yt perpara...fytyra jote e buqeshur...gropezat qe te formohen ne faqe...je bere pjese e imja...te duaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 12:41 pm

O botho ik e yshtu dhe matu ne der te shpis eshte nje me nje :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 5:01 pm

do te doja mos te mesoja me ,se mu ngriten nervat

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angela
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 5:43 pm

do te doja te ishit gjithmon te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 6:16 pm

do te doja te isha e qete taniiiii.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
brb
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 9:12 pm

do te doja ti kisha syte te verdhe, pfffff kot ja futa, se sdija ca te doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 9:33 pm

ca lek tani weee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NightmarE
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 24
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 10:08 pm

ca nejrez afer meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 10:10 pm

saren te rrinte ketu gjateee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Tue Dec 08, 2009 10:10 pm

do te doja te jem me dike tani se me duket qe eshte merzit me mua e spo em flet me goj @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Wed Dec 09, 2009 12:59 am

do te doja te ishim bashkeee.... @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Thu Dec 10, 2009 12:36 am

do te doja te mos ishim njohur kurre, po me streson me veprimet e tua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Thu Dec 10, 2009 11:31 pm

do te doja ta dija ku eshte bossi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PADRONE
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Thu Dec 10, 2009 11:35 pm

Do te doja te mos jetoja me ne ket bote plot dhimbje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Fri Dec 11, 2009 7:38 pm

do te doja te mos isha fare @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Fri Dec 11, 2009 7:56 pm

do te doja tani te ishte vere jo dimer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   Fri Dec 11, 2009 8:42 pm

sarager shkrou:do te doja te mos isha fare!
Perse mike ēhalle ke


do te doja te ndiheshe mir

:perqafo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DO TE DOJA....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DO TE DOJA....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» VEPRORE XHAJA:DOJA TE ISHA SI TI..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: