»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TEME PA TEME ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 01, 2009 3:49 pm

qyqja more bossi je ne vete ti #tongue_anim qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
a$a
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 2:39 am

qe i rrenca ketij bossit siper o zot, ja marrsha shpirtin jarebi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 2:42 am

ca ke mi saraaaaaaaaaaa te renca dhe ty jarebi




ti a&a rri urt se ta mar frymen te thash po mbylle se te bera me bebe po rri qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
a$a
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 2:43 am

ishalla nuk ngjan nga ti, se do behet si ti qorr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 4:27 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
ca ke mi saraaaaaaaaaaa te renca dhe ty jarebi




ti a&a rri urt se ta mar frymen te thash po mbylle se te bera me bebe po rri qesh
AVASH MO BOSSI S ENA QUDITE KE DON TI ME PERPARA :vdis: dunno qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 5:58 pm

HAHAHAHAHAHA SARAAAAAAAAA KA QEN DASHURIA VJEETR KJO PO SDI GJE TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 6:16 pm

mir o bossi as sdua te ja die bile #tongue_anim #fight_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 02, 2009 10:11 pm

do tja dish ti qe cke me te hashahahahah po sdeshe te ja dish per mua pe rke do tjeter eeeee #fight_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Thu Dec 03, 2009 12:51 am

me dhembe zemra sonte per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Mon Dec 07, 2009 1:40 am

sot pash djalin, sa ishte rritur, zemer sa shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 12:35 am

po mi ngren nervat jo era qe nuk futet weeeeeee #fight_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 12:53 am

dhe mua ne fakt, se eshte qetesi ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 12:55 am

a e rrafim bashk????ta mar ntel te vidhe e rrafim? bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 12:59 am

po te ngrohemi pak se ftohte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 1:03 am

qesh ta lem dreqen se po meson,ka provime tjetra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 1:23 am

ja e lam, se the ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 1:28 am

qesh mir flm #tongue_anim kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 1:32 am

mundohu te kuptosh ato qe themi, mos i tjeterso, mos e beje me te veshtire akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angela
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 5:46 pm

po as nje on, make me made
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Dec 08, 2009 9:08 pm

ja tani ke shum on ti ku je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 09, 2009 2:00 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Dec 09, 2009 2:42 am

duhet te jem e cmendur qe te dua ty...ne menyren qe dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Thu Dec 10, 2009 12:43 am

me vjen keq, sdo kete arsye te fort mjaftueshem per te te falur e te qene perseri miq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sun Dec 13, 2009 2:24 pm

ku jeni mooooooooooo se na that syt #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sun Dec 13, 2009 7:34 pm

ti ku je se ke humb fareee? #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TEME PA TEME ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: