»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TEME PA TEME ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Fri Nov 26, 2010 1:38 pm

Jeta eshte e kot athere kur bahen dhe njerzit e kot, gjithmon duhet te jemi ne qe jetojm jeten dhe jo ajo neve.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Thu Dec 02, 2010 1:29 am

ca dhimbje kokeeeee,vdiqaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sun Dec 05, 2010 12:04 am

....sepse cmendem nga xhelozia :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Mon Dec 13, 2010 11:26 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
****
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Dec 18, 2010 2:17 pm

I'm lost....:'(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Mon Jan 10, 2011 12:15 am

zeri i nje engjelli...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Mon Jan 10, 2011 1:06 am

kush?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Jan 11, 2011 2:14 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Jan 11, 2011 11:59 pm

sa e shite zemren?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Mon Jan 17, 2011 2:21 am

kjo pagjumesia me eshte kthyer ne zakon.pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Tue Jan 18, 2011 8:10 pm

sa qetesi kemi rene ore njerez

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 36
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Jan 22, 2011 5:47 am

futja kot .. #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
me...
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sun Jan 23, 2011 2:41 pm

Under the same sky...dreaming the same dream..........:((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Jan 26, 2011 3:43 am

po po, endrra leshi thuaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Fri Jan 28, 2011 2:03 am

jete kotiii pfffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Fri Jan 28, 2011 8:11 pm

me mire do behet

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ty_
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Jan 29, 2011 1:16 pmMbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Jan 29, 2011 9:31 pm

UUUFFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA : [@smokelots]: STOMAKUUUUU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ty_
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Mon Jan 31, 2011 8:12 pm

Akoma me djegin syte, nga pagjumesia e mbremshme, e nje nate kaq te gjate...te ftohte...mundova te gjeja vetveten...te kuptoja cfare vertete kerkoja...por kuptova se humbisja gjithnje e me shume ne erresiren e nates...
Tik-taket e ores qe sa vinin dhe dukeshin me te shpeshta dhe kumbuese... Tik..tak..tik....u cova perseri, kembet zbathur tashme te ftohta....ndeza driten dhe pashe fytyren time tashme te reflektuar ne pasqyre, e vendosur ne nje cep te dhomes, nuk ishte me reflektimi im, ishte thjesht nje fantazme e nates qe nuk me le te fle!, ishte "Ajo" pjese e imja qe luan me mua..."Ajo" kaq e dobet, dhe e trishtuar...ne kerkim te nje rrugezgjidhje...
Tik-taket e ores akoma vazhdonin, kaq acaruese por kaq te pafajshme...u ula ne kolltuk...kerkoja pak ngrohtesi nga krahet e kolltukut, qe te me rrethonte vetem mua..."Egoisten"!
"Egoisten, Frikacaken...e te qenurit e gezuar!!
Ashtu e ulur ne erresire, perballe televizorit te fikur...vazhdoja te degjoja tik taket e ores...
Alarmi ra ne 7:30 am, shume shpejt syte hapa, dhe kuptova se po dremisja..."me ne fund" nje dite tjeter...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Feb 02, 2011 11:54 pm

ca gjumi uffaaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Feb 05, 2011 11:18 amMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
***
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Feb 12, 2011 3:35 am

sdua te vije e nesermja...:(((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Wed Feb 16, 2011 11:40 pm

dua nani nani

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Fri Feb 18, 2011 12:49 am

merzit me cdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ty_
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   Sat Feb 19, 2011 2:44 pm

kam nevoje per ty...:(((((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TEME PA TEME ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TEME PA TEME ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: