»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 LEXOJENI PAK JU LUTEM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty
MesazhTitulli: LEXOJENI PAK JU LUTEM   LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyTue Nov 10, 2009 12:28 am

Vajza pyet tė dashurin e vet : “ A je i dashuruar nė mua?” Ai pėrgjigjet :
“Jo!”

Ajo e pyet : “Mendon qė jam e bukur ?” Ai pėrgjigjet : “Jo!”

Ajo e pyet sėrish : “A jam unė nė zemrėn tėnde?” Ai pėrgjigjet : “Jo!”

Nė fund, vajza pyeti : “Nėse tė lė a do tė qaje pėr mua?” Ai pėrgjigjet : “Jo!”

Vajza mbeti e trishtuar dhe vendosi tė largohej nga i dashuri…Ai e pėrqafoi dhe
i tha :

“ Unė nuk jam i dashuruar nė ty – UNĖ TĖ DUA!!! Unė mendoj qė nuk je e

bukur – TI JE E MREKULLUESHME!!! Ti nuk je nė zemrėn time – TI JE ZEMRA

IME!!! Kur t’i mė lė, unė nuk qaj – UNĖ VDES!!!

Kėta dy tė dashuruar janė njohur prej disa kohesh pe kur filluan tė kalonin
kohen bashke,

janė miqėsuar,por mbi tė gjitha e dashuronin njėri-tjetrin ēdo herė e

mė shumė…

Njė ditė, vajza i tregoi tė dashurit tė vet se ajo vuante nga njė

sėmundje e zemrės. Nė ēast e pėrqafoi atė, dhe filloi tė qante!

Duke u ngutur pėr nė tė arritur me kohė nė operacion, dhe pėr te hipur nė
aeroplan, ata as nuk mundėn tė pėrshėndeteshin!

Kur vajza u kthye e shėruar nga operacioni, ajo nuk e pa tė dashurin e

saj. E pyeti nėnėn se ku ėshtė ai? E ajo u pėrgjigj : “ A NUK E DI SE

KUSH TA KA DHĖNĖ ZEMRĖN!?!
[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty
MesazhTitulli: Re: LEXOJENI PAK JU LUTEM   LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyTue Nov 10, 2009 12:45 am

LEXOJENI PAK JU LUTEM 724226 LEXOJENI PAK JU LUTEM 724226 kjo lloje gjeje pervec se e dhimbshme eshte dhe nje dashuri qe une personalisht se dua, kjo eshte dhimbje jo dashuri, asnje mos e provofte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty
MesazhTitulli: Re: LEXOJENI PAK JU LUTEM   LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyWed Nov 11, 2009 1:43 am

:bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty
MesazhTitulli: Re: LEXOJENI PAK JU LUTEM   LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyTue Feb 16, 2010 3:16 am

:bravo: lexojeni pak- asnje se paska lexuar : [@smokelots]:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty
MesazhTitulli: Re: LEXOJENI PAK JU LUTEM   LEXOJENI PAK JU LUTEM EmptyFri Feb 19, 2010 12:00 am

asnje te duket ty tono? LEXOJENI PAK JU LUTEM 43667
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty
MesazhTitulli: Re: LEXOJENI PAK JU LUTEM   LEXOJENI PAK JU LUTEM Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LEXOJENI PAK JU LUTEM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: