»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
a$a
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Dec 02, 2009 2:45 am

ja fus kenges
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Dec 02, 2009 6:19 pm

gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Thu Dec 03, 2009 12:55 am

Ne
u ndamė mbrėmė nė mesnatė Nė sy mė mbeti njė buzėqeshje Nė duar, njė
dėshirė e zjarrtė Mbi buzė, shije puthjesh vjeshte Ne u ndamė mbrėmė,
t’pafjalė Se tė tilla ndarje,fjalė nuk kanė Nė errėsirė u trete
dalėngadalė Si tretet dielli, nė savanė…..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Dec 07, 2009 1:51 am

Nje dite u largove pa thene lamtumire, u zhduke si mjergull qe iken e svjen
Ne ē’shtigje ke humbur o miku im i mire, zemra ka nevoj e afer ste gjen?!
Mos valle je larguar me vajzen qe doje, prane saj nje enderr te re po nderton,
mos ndoshta qetesin i vetem kerkoje ,dhe mikja e vjeter me mall nuk te zgjon?

Dhe lajmi i hidhur nje dite zemren ma preu, ti me nuk jetoje o miku im i rralle
Dhe plaga e shpirti endrren ma theu, pse e bere pse ndodhi valle?!
Nje kuti te vogel nje leter mbishkrim, e kishe lene per mua para se te shkoje
E zeze mbi te bardhe gdhendur emri im, tani ste kam prane qe te me ndihmoje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angela
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Dec 08, 2009 5:54 pm

per shoqrine time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Dec 08, 2009 6:22 pm

atehere kur sjemi mire...kur ndihemi vetem @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Feb 10, 2010 1:32 am

sa here beje gabime, kam nevoj per miqte e mi, per te me treguar se nuk ka rendesi qe mos te biesh kurre, thjesht qe duhet te dish te ngrihesh sa here bie, dhe per kete me zgjasin duart e tyre

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Feb 10, 2010 6:31 pm

gjithmon kur jemi keq ne te gjitha momentet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Feb 10, 2010 7:43 pm

gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Thu Feb 11, 2010 1:44 am

sa here ndihem vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sat Feb 20, 2010 6:41 pm

pothuajse 70% te kohes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Feb 21, 2010 12:27 am

gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Feb 22, 2010 12:43 am

kur ndihem kaq giu si sot

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Feb 23, 2010 12:06 am

kur dikush le hapesire boshe brenda nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Feb 23, 2010 12:11 am

kur jam merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Feb 23, 2010 12:17 am

sonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Feb 23, 2010 12:18 am

ketu na ke gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Feb 23, 2010 12:19 am

pooooooo,dhe sonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Feb 23, 2010 12:20 am

kur me vjen mall per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Feb 24, 2010 8:18 pm

kur kam sezonin

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Feb 24, 2010 8:45 pm

kur jam merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Feb 24, 2010 11:39 pm

sonteeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sat Feb 27, 2010 1:39 am

o botho po ku je ore djale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Feb 28, 2010 11:05 am

sot neser gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Thu Apr 01, 2010 12:52 am

aq here sa asnje lloke pije sna sheron me

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Urime pėr Ditėlindje!
» Maya: I kemi kėnduar nėnave, por ato s'bėjnė gjė pa baballarėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: