»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Nov 08, 2009 12:44 am

e keni vene re qe shpesh ne nje vend ku nuk njihemi, ku askush se di ca jemi, ku jemi kush jemi, ne shprehim tmerret me te medha te zemres sone, deshirat me te fshehta, dhimbjet me te medha, dhe ndihemi me mire pasi e kemi bere.
prandaj po e hap kete teme, per tu ndiher te lire te themi te gjitha ato qe ndihejm, ne nje nate si kjo me shi, cdo fjale cdo deshire, cdo vuajtje te ngelet ne anonimitetin e nje forumi, larg nje emri, apo logimi, SEPSE DHIMBJA SKA EMER, AJO ESHTE E NJEJTE PER CDO ZEMER QE PREK.

nje teme pa emer, nje teme qe ka nje funksion, te thote ato qe asnje ska guxim ta thote ne familje, ne pune, ne jete, per ata qe dicka i torturon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bimba
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Nov 08, 2009 11:51 pm

kjo eshte e vertet, sa here ndihemi keq eshte me mire te futemi ne forum, se ketu mund te jemi vetvetja, jo te shtirur si ne jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Nov 09, 2009 12:00 am

tani kam nevoj per shoqeri por si kam ketu @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Nov 09, 2009 1:01 am

Trishtimi eshte pjese e asaje shterngate qe deperton neper labirinthet me te thella te ndjenjes,duke e nenshtruar ate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Thu Nov 12, 2009 1:17 am

ti ke marr me vete qetesine time, me mungon zeri jot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Thu Nov 12, 2009 3:19 pm

kur po kalon dite te veshtira...mjafton prania e dikujt...te dish qe eshte aty per ty... @heartbroken ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Fri Nov 13, 2009 12:06 am

gjithmon kam,ne te mir dhe ne te keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Fri Nov 13, 2009 1:26 am

ku je sonte? si po fle ne shtratin e vdekjes? cfare meraku te ka ngelur qe me del cdo nate ne enderr? ,po me cmend mendimi qe dicka do te me thuash dhe une spo arrij dot ta kuptoj. me ka marr malli per ty, me mungon........... ku je sonte? si po fle ne petkun e erret te vdekjes..... me ka marr malli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Fri Nov 13, 2009 1:17 pm

kam nevoj shum per shoqeri @heartbroken kur jam vetun qe sme iken dita fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Fri Nov 13, 2009 3:50 pm

Anonim tha; ku je sonte? si po fle ne shtratin e vdekjes? cfare meraku te ka ngelur qe me del cdo nate ne enderr? ,po me cmend mendimi qe dicka do te me thuash dhe une spo arrij dot ta kuptoj. me ka marr malli per ty, me mungon........... ku je sonte? si po fle ne petkun e erret te vdekjes..... me ka marr malli

Jane shume prekese keto rrjeshta qe ke shkruar:@heartbroken: ...ka shume dhembje ne to...mundohu te behesh i forteeee ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Fri Nov 13, 2009 8:24 pm

anonim shkruajti:
ku je sonte? si po fle ne shtratin e vdekjes? cfare meraku te ka ngelur qe me del cdo nate ne enderr? ,po me cmend mendimi qe dicka do te me thuash dhe une spo arrij dot ta kuptoj. me ka marr malli per ty, me mungon........... ku je sonte? si po fle ne petkun e erret te vdekjes..... me ka marr malli
vertet shum prekse keto fjall @heartbroken @heartbroken @heartbroken @heartbroken @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Nov 15, 2009 12:39 am

tik..tak ore, tika..tak malli.
me ka marr malli per fjalet e tua, se di sa shume me mungon, aq shume sa me mungon dhe fryma. me ka marr malli kur te shihja qe ecje ne maja te gishtave, kur me aq kujdes dilje dhe hyje ne makin, menyraa si pije kafen dhe si pershendesje.... me mungon.
te kam ne zemer, sdo ketre kohe, distanc, vend qe te na ndaj.
i kam lene porosi gjyshit tend te kujdeset per ty zemer, i kam thene te te sjell dhe puthjet dhe mallin tim.
naten e mire zemer, shpresoj qe mos te jete shume ftohte aty, shpresoj qe mos te te lendoj gje....naten e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Nov 15, 2009 5:42 pm

anonim shkruajti:
tik..tak ore, tika..tak malli.
me ka marr malli per fjalet e tua, se di sa shume me mungon, aq shume sa me mungon dhe fryma. me ka marr malli kur te shihja qe ecje ne maja te gishtave, kur me aq kujdes dilje dhe hyje ne makin, menyraa si pije kafen dhe si pershendesje.... me mungon.
te kam ne zemer, sdo ketre kohe, distanc, vend qe te na ndaj.
i kam lene porosi gjyshit tend te kujdeset per ty zemer, i kam thene te te sjell dhe puthjet dhe mallin tim.
naten e mire zemer, shpresoj qe mos te jete shume ftohte aty, shpresoj qe mos te te lendoj gje....naten e mire


@heartbroken @heartbroken @heartbroken @heartbroken @heartbroken
nacmende more anonim @heartbroken @heartbroken @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Nov 16, 2009 1:19 am

ti me the se do te ktheheshe, me the vetem me prit, dhe une prisja me padurim qe ti te vije dhe te me flisje perseri. ti genjeshtar i cdo fjale qe ke thene, qe su ktheve me per mua, as per vete sdo mund te kthehesh dot kurre me.
habitem si rri vetem keto nete, si nuk ke frike nga vetmia, nga ftoma , nga lageshtia e nje nate si kjo.
si po fle sonte zemer? te ka zene gjumi? ke ftohte? ke mall per te gjithe ata qe ke lene pas? t ka marr malli per mua?
te urrej kaq shume per te gjitha ato fjale qe the dhe si mbajte, me mungon kaq shume sa me dhembe dhe gjumi sa here mundohem te fle.
naten e mire zemer, u befte kjo nate e lagseshte petku i meshires per ty, u befte loti qe une derdhe cdo nate para se te fle.
naten e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Nov 16, 2009 1:24 am

@heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Nov 16, 2009 10:17 pm

kur jam vetem dhe ne mendje me kalojne vetem gjera te keqija @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Thu Nov 19, 2009 1:32 am

kur dhimbja s'matet me fjale, as me lot, as me trishtim, me cfare mbetet te matet? si mund tei tregoj kesaj bote qe me rrethon qe ti me mungon? si ti them jetes qe ti je shkeputur nga une dhe po me mungon fryma?
pyes veten cdo nate nese te dhembe me trupi i sakatosur, plaget, ke me dhimbje? ke me gjak qe te kullon nga thika?
po me cmendin pyetjet per ty, po me tmerron frika sa shume te kane lenduar, me vjen te ulerire, te bertas te vije te te takoj.. vetem se nuk mund, dhe ti e di mire pse.
naten jete, gjume te embel dhe sot, eja me tako ne enderr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Nov 24, 2009 1:39 am

mjafton te me perqafosh dhe cdo gje kalon ne kete bote plot tmerre

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Tue Nov 24, 2009 2:55 pm

per shoqeri gjithmone kam nevoj
'mengjezet'e hershme kurr s'do i harroi
ato vegime me faniten ne kujtese
per gjithe ate shoqeri kam debulese

per shoqeri gjithmone kam nevoje
ajo me ngjall shprese,me te rroje
ne pune e kudo ajo me'ngacmon'
me burreron me nxite,me larteson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Nov 25, 2009 12:47 am

sa keq eshte te ndihesh vetem mes njerezve qe do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Wed Nov 25, 2009 7:29 am

gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Fri Nov 27, 2009 2:35 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Nov 29, 2009 2:16 am

ne ato momente qe e ndihej se jam e dobet, gjithmon kam nevoj per njerzit qe dua, qe i konsideroj miq

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Sun Nov 29, 2009 9:51 pm

gjithmon kur jam keq dhe mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   Mon Nov 30, 2009 2:30 am

kur me merr malli per bossin

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KUR KEMI NEVOJE PER SHOQERI....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Urime pėr Ditėlindje!
» Maya: I kemi kėnduar nėnave, por ato s'bėjnė gjė pa baballarėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: