»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 10 GJERA QE URREJ TEK TI.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu May 01, 2008 12:40 am

MU KUJTUA FILMI "10 things I hate about you",DHE PO JU PYES ARRINE NR 10 ME SHUME APO ME PAK GJERAT QE URRENI TEK I/E DASHURA JUAJ????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri May 02, 2008 8:03 pm

era 13 jo lal se po te ishin 10 nuk do e kisha me te dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu May 29, 2008 8:11 pm

qe me njeh aq mire sa e kupton kur jam e merzitur
qe je ti,dhe je keshtu si je
qe kujtimet e tua jane gjithmon me mua
qe nuk arrije dot te te urrej
qe nuk te harroj dot
qe ke syte ku une shoh veten
qe kam kaq shume malli per ty
qe nuk te kam sa here me merr malli
qe je kaq larg kaq afer
qe je ti,thjesht te urrej per kete

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu May 29, 2008 9:44 pm

i shkreti ai qe nuk e dika me ke eshte lidhur qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu May 29, 2008 10:00 pm

Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu May 29, 2008 10:41 pm

Era 13 kur ta gjej(ate) ndoshto do ti them 10 gjerat qe urrej. repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri May 30, 2008 8:17 pm

1.urrej kur me provokon
2.urrej mengjeset kur zgjohem pa ty
3.urrej qe je larg dhe me merr malli
4.urrej kur merzitesh
5.urrej se nuk te harroj dot
6.urrej kur me doemos do e besh ate qe ke nder mend
7.urrej faktin qe je shume i mire (sduhet te jete dhe aq)
8.urrej qe behesh xheloz ndonjehere
9.urrej qe qesh kur mua me hypin nervat
10.urrej kur ti flet dhe me le pa fjale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri May 30, 2008 10:48 pm

urrejjjj...

urrej qe me nje fjale arrin te me ulesh nervat
urrej menyren tende pak arrogante
urrej qe shpesh me nxeh
urrej qe je pjese e nje bote qe mua me tremb
urrej qe jemi 2 kufoma nje shpirt
urrej qe je pasqyra qe me reflekton me mire
urrej qe me njeh me mire sec njoh veten
urrej qe me merr malli per ty
urrej qe te dua aq shume sa me dhembe
urrej faktin qe je etalon ne syte e mi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri May 30, 2008 10:56 pm

1-urrej qe te kam lenduar
2-urrej faktin qe nuk me mban meri
3-urrej qe nuk me largon nga vetja
4-urrej qe jetoj vetem me kujtimin tend
5-urrej largesin qe nuk po na ndan
6-urrej qe je si ajri vital per mua
7-urrej kujtimin e shikimit tend
8-urrej aromen etrupit tend ne lekuren time
9-urrej zgjedhjet qe ke bere
10-te urrej dhe prape te dua

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Tue Jun 17, 2008 1:55 pm

o era te urreja un 10 gjera te nje person, do kisha shku e do e kisha humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Wed Jul 16, 2008 2:40 am

urrej qe je kaq kokefort
urrej qe nuk rri dot lart meje
urrej veten qe te kam lenduar
urrej qe kam ikur nga ti kur ke pas nevoj per mua
urrej qe te kam dashur aq shume
urrej qe ti ishe pasqyra ime
urrej gjithe boten qe na ndau
urrej qe je kaq larg
urrej qe flas me ty vetem kur te uroj per ditelindjen
urrej qe je ne mendimet e mija gjithmon

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu Jul 17, 2008 4:45 am

urrej pak kete faktin qe je afer dhe larg meje,pff ta shpif

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu Jul 17, 2008 3:47 pm

urrej ket eren se ka fillu me e majt shume kohe jasht ate llapen

ps. jo per gjo po do i zej pluhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sat Jul 19, 2008 8:40 pm

Urrej kur me provokon
Urrej kur te them ne tel puc dhe ste puth dot
Urrej kur po mesoj dhe ste heq dot nga mendja ne ato momente
Urrej kur te pashe duke pire duhan
Urrej kur ne mes te nje momenti shume te bukur bie telefoni
Urrej kur ne mes te bisedes me thua te vazhdoj me tej...
Urrej kur naten ngrihem dhe them emrin tend
Urrej heren e pare qe folem se u tregova sh impulsive
Urrej 2 ose 3 minutat qe kalojne pas sms qe te ēoj...
Urrej kur thua ste kafshoj dhe e ben..................................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sat Jul 19, 2008 11:48 pm

urrej ket xhuljan se ia fut kot, nga 10 gjerat qe ka permend asnje nuk ka gjet sepse nuk i kam keto gjera qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sun Jul 20, 2008 12:21 am

urrej se me ul nervat me te mira, e ke marr kalan nga brenda , nuk quhet. shett shett qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sun Jul 20, 2008 10:07 am

urrej se kjo shefja eshte shume e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sun Jul 20, 2008 11:37 pm

o laskuriqa jane 10 gjera qe urreni te ai, jo urreni buken me gjalpe e me recel, ppfffff keta te bejne temen corape leshi.

urrej syte e tu te zinje plot jete ku une pasqurohem
urrej fjalet e tua te qeta ne ditet e mija te trazuara
urrej mallin tend se me bene te ndihem keq
urrej se te kam larg
urrej dhe te dua ne te njejtat momente
urrej qe vetem ti di te me besh te jem thjesh I***
urrej se me njeh aq mire sa une skam me sekrete per ty
urrej kujtimet e tua se me lendojne
urrej qe u tregove kaq mosmirenjohes
urrej qe nuk ti them dot ne sy te gjitha keto

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sun Jul 20, 2008 11:42 pm

shiko kjo erdhi kjo po na jep mende...
na hap syte dhe meso..
1) Urrej se te kam larg
2) Urrej se me genjen
3) Urrej kur ben indiferenten
4) Urrej qe nuk me kupton
5) Urrej naivitetin tend
6) Urrej kur nuk me ploteson egon time
7) Urrej kur ke te drejte
Cool Urrej kur do dike tjeter
9) Urrej kur me poshteron
10) Urrej qe po ti shkruaj keto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Sun Jul 20, 2008 11:46 pm

te urrej se per ty kam sakrifikuar jeten time
urrej se je kaq kokefort
urrej qe nuk me merr ne tel, (e di qe mezi duron)
urrej buzeqeshjen tende sa here me shikon
urrej urimet e tua per ditelindjen time
urrej se nuk dike te me thuash me fal
urrej kryenecesine tende
urrej se me merr malli per ty
urrej se nuk po jetoj dot larg teje
urrej qe je pjese e kesaj m** jete qe na ndan

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Thu Jul 24, 2008 11:35 am

gjithe keto gjera paske bere per mua moj era dhe un nuk e di qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri Jul 25, 2008 1:23 am

urrej kur me zhgenjen
urrej kur me genjen
urrej kur me tradheton
urrej kur me mashtron
urrej kur me poshteron
urrej kur nuk me merr seriozisht kur flas
urrej kur thua te dua pa e ditur kuptimin e kesaj fjale
urrej se me njeh aq mire sa une skam me sekrete per ty
urrej kure nuk di te thuash me fal
urrej se je me koke forte se une

I gjeta 10 gjera qe urrej tek ti (pa e patur nje ti) prane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri Jul 25, 2008 5:02 am

urrej qe kujtimet e tua me lene pa gjume
urrej shiun se me lodhe me lotet e tu
urrej vetmin se me rikthen zerin tend
urrej qe pres te te degjoj zerin ne tel
urrej qe je larg dhe afer meje
urrej mallin qe ti me jep
urrej ty qe nuk munde te rrish me mua
urrej qe di te lendosh pa shpirt
urrej qe nuk munda te te them dot lamtumire
urrej se me ka marr malli per aromen tende

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   Fri Jul 25, 2008 5:01 pm

aaaaaaaauuuuuuuuuaaaaaaaaaaa na cmene tashi se po thua gjona qe nuk i kam shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 10 GJERA QE URREJ TEK TI.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
10 GJERA QE URREJ TEK TI.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: