»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 21, 2008 1:20 am

shtriga si rri suma ne nje vend botit, e ka bere mami gjithe levizje hahaah


ata binjaket sa mire puthin pupu sa nam temire kemi,

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 21, 2008 4:27 pm

era pse moj shejtan ke nei moter binjake ti ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 21, 2008 7:45 pm

ata binjaket sa mire puthin pupu sa nam temire kemi,

shume nam te mire.. repiste repiste
Ti binjake une binjak si thua? puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 28
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 21, 2008 8:26 pm

dhe une jam binjaket Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Jul 21, 2008 10:05 pm

o xhulja ajo ka moter binjake yllo, jo shenja oroskopit qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Jul 25, 2008 5:27 am

kush mer ka moter binjake??? :rolls:

jo mer jemi binjaket ne horoskop, psikopat me pak fjale qesh se ashtu jane binjaket.

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
tila

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyMon Sep 01, 2008 10:52 pm

e vertete per shenjen e pershores Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyThu Nov 12, 2009 3:40 pm

Peshqit:
Derisa putheni, syte tuaj xixellojne, jane romantike dhe zgjasin shume....


qesh qesh qesh si e ka gjetur? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 12:22 am

sdim gje ne..skemi provu gje qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 12:25 am

dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 12:41 am

qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 8:22 pm

he mo bossi na thuj se nuk e di un qesh dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 3:21 am

ca te boka dashi thuj #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: