»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyThu Oct 01, 2009 1:51 am

si eshte me mire te duash apo te te duan?

_________________
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyThu Oct 01, 2009 2:28 pm

TE ME DUAN ME MIRE [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyThu Oct 01, 2009 3:29 pm

te te duan eshte shum bukur,por kur ti nuk i don ata qe te duan ce do ate dashuri?mire eshte te jete reciproke :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyThu Oct 01, 2009 10:46 pm

te te duan eshte shume here me e thjeshte dhe me me pak dhimbje, normale sipas meje eshte qe dashuria te jte e dyanshme, por kurre s'mund te jete e barabart, keshtu qe te pakten te te duan pak me shume, do ishte mire

_________________
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyFri Oct 02, 2009 1:16 am

Nga 1 here te te duan,nuk eshte mire,kur dashuria e persOnit tJeter behet mbytese,deshIron qe ai person mos te doje fare,biles mos ta kishe njohur kurr. :>:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyThu Oct 08, 2009 9:58 pm

keti e vertet kjo qe thua, dhe dashuria e tepert te mbyt

_________________
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA EmptyThu Oct 08, 2009 11:10 pm

kush me don e dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA   TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DUASH, APO TE TE DUAN?...KJO ESHTE CESHTJA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: