»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed Apr 30, 2008 1:51 am

Dashi :
Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

Demi:
Puthjet e tua jane te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa veshtire dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndermend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja jane spontane, ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe me ....

Bricjapi: Puthjet e tua jane momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e dites

Ujori:
Puthjet tuaja jane te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syte hapur

Peshqit:
Derisa putheni, syte tuaj xixellojne, jane romantike dhe zgjasin shume....

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyFri May 02, 2008 8:05 pm

era13 vras bobe bobe bobe bobe bobe bobe shume e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun May 18, 2008 10:27 pm

Gaforrja:
Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre
repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun May 18, 2008 10:32 pm

Puthja e peshqeve
Derisa putheni, syte tuaj xixellojne, jane romantike dhe zgjasin shume puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun May 18, 2008 10:37 pm

ahhh si jane keta peshqit apapapaa :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun May 18, 2008 11:06 pm

si jemi mi ???????????????????///
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptySun May 18, 2008 11:37 pm

Demi:
Puthjet e tua jane te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


era 13 ke harruar te shkruash edhe te embla si mjalti. puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon May 19, 2008 12:08 am

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
hahahahahahahahahahahahaha.. vertet me vjen per te qesh shpesh here sidomos kur nxitohen me gjuhen sikur s'kane puth ndonjehre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon May 19, 2008 12:10 am

TOP_MODEL shkruajti:
Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
hahahahahahahahahahahahaha.. vertet me vjen per te qesh shpesh here sidomos kur nxitohen me gjuhen sikur s'kane puth ndonjehre...

sa mashtron ky me rob komshije humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon May 19, 2008 2:04 pm

DEA shkruajti:
Gaforrja:
Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre
repiste
Gaforrja ka dhe tendencen per te qen shume mashtruese,keshtu qe dhe puthjet e saj kan kete varesi. applausi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon May 19, 2008 7:10 pm

sa mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyMon May 19, 2008 11:19 pm

si kshu ti DEA qenke mashtruese???? Po pse valle?? mad
Derman please na sqaro me shume per kete , se nuk dua te mashtrohem dhe une.. qaj qaj qaj
Edhe ti DEA, edhe mashtron edhe qesh pastaj.. Jazek te qofte!!! Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyTue May 20, 2008 12:46 am

me lumte bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyTue May 20, 2008 11:18 pm

ai binjaku i ka rene ne koke,se tani e lexova me vemendje une

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyTue May 20, 2008 11:40 pm

pikes i ke rene gaxhije Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyTue May 20, 2008 11:54 pm

gabele po ti bie une kokes e thyj fare ne mes kaptinen,po shetttt se degjojne te tjeret.

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyTue May 20, 2008 11:55 pm

e qepa Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 2:47 am

elsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 2:51 am

une luani jam,po nuk jam aq e eger jo pa merak

_________________
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 9:18 am

quote="era13"]elsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 10:20 am

ku eshte elsaaaaaaaaaaaaa ke tu mer humor humor humor humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 12:24 pm

pikes i ke rene gaxhije Laughing

Po ti dea ke bere prove apo e imagjinon???? Jo per gje, po ka binjake e binjake... bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 5:57 pm

humor e kam bere prove piziveng bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 6:13 pm

sa eksperienca qe kan ca rop ore te keqen..thua te jen te gjitha te verteta apo thjesht playing cool?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT EmptyWed May 21, 2008 6:39 pm

po ty o biro nuk te rri ne vend???? oj cuni repiste kiss Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT   PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PUTHJA SIPAS HOROSKOPIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: