»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Sep 28, 2009 4:28 pm

shprehuni lirshem..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Sep 28, 2009 4:39 pm

sdo tja falja vetes kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyMon Sep 28, 2009 4:40 pm

E PARA E PUNES SI DO I MBIJETOJE DHIMBJES SE NJE HUMBJE KAQ TE RENDESISHME, HUMBJA E MIKUT TE MIRE, DHE E DIKUJT QE DO. ZOTI TE TE JAP FORCE( NESE EKZISTON) SE SKA ARSYE TJETER QE MUND TE TE NGUSHELLOJ.
SA PER PUNEN E NDJENJAVE, MENDOJ SE NGA NJERA ANE ESHTE DILEMA "NDOSHTA PO TA DINTE QE E DOJA, DO ME DONTE DHE AI" DHE NUK DO ME NGELEJ PENG NDJENJA QE KAM, DHE DO JETONIN TE PAKTEN NJE HISTORI TE SHKURTER QE TE KISHA PREJ TIJ/SAJ NJE KUJTIM TE BUKUR.
KURSE NGA ANA TJETER ESHTE ME MIRE QE NUK KA MAR RVESH GJE, ASGJE SE KA PRISHUR NJE MIQESI TE VERTET( SEPSE NDONJEHER DASHURITE KOMPLIKOJNE GJERAT) DHE DUKE QENE SE JETA E MERR ATE PERSON, DO NGELEJ NJE PENG, FJALE TE THENA QE NDOSHTA KANE BERE QE PERSONI QE NUK JETON ME , KA MARR ME VETE, SI NJE NDJENJE FAJI QE DO TE SHOQERONTE GJITHMON PER ATE QE SHPREHVE, QE PRISHE DICKA QE ISHTE ME E MADHE SE SHOQERIA, DHE PER MUA MIQESIA E VERTET ESHTE ME E RENDESISHME SE DASHURIA

_________________
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyTue Sep 29, 2009 12:15 am

do me ngelej penggggggggggggg ne zemer.sdi ne do ta perballoja te them te ver8.Jam tipi qe me ngelin peng edhe gjerat me te vogla, nje fjal apo nje gjest jo i shprehur dhe e vras mendjen pastaj se pse sbera kte apo ate...le me kjo....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyTue Sep 29, 2009 1:05 am

do ishte e tmerrshme te humbesh dike qe do shum,aq me teper kur e ke dashur ne fshehtesi dhe pa tu dhene mundesia qe te perjetoje ate ndjenje sikur dhe per kohe te limituar,sja uroj askujt.po te me ndodhte mua,nuk e di nese do e merrja dot veten...sja uroj askujt kte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! EmptyTue Feb 16, 2010 4:01 am

Duhet me e provu kete ndjenje eshte si te mendosh si mund ta bejme hallen xhaxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!   C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'fare do beje ti nese shoku jot me i mir vdes dhe ti kurr nuk ke arritur ti thuash ndjenjat qe ke pas per te!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: