»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 KUR FLET HESHTJA!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyMon Oct 26, 2009 11:25 pm

kur heshtja flet.....pffff....ate po ben tani... :bla:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Dec 11, 2009 7:41 pm

tani qe mu mbaruan fjalet @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Dec 11, 2009 8:45 pm

kur flet heshtja,me ftoni te e thyaj heshtjen,heshtja eshte e rende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Feb 19, 2010 2:34 am

shum her kemi nevoj per heshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyFri Feb 19, 2010 2:56 pm

...gjerat sjane mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:22 am

kur heshtja flet dhe mes nesh krijon carjen e parevokueshme te ndarjes, heshtja peshperin ne largesin e saj te paprekshme, ska me NE, thjesht une dhe ti, dy qenie te perhumbura, te inatosura, te lenduara nga perplasja e hidherimit ne kufomat tona...
ne keto caste heshtja nuk vlet me, por ulerin, me nje klithme zhurdhuese qe na perndjek....

_________________
KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 EmptySat Feb 05, 2011 2:15 am

...lere te flase,tek e fundit do thoje ate qe ne sdime ti themi njtj ne sy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KUR FLET HESHTJA!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: