»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
KUR FLET HESHTJA! EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
KUR FLET HESHTJA! EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
KUR FLET HESHTJA! EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
KUR FLET HESHTJA! EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
KUR FLET HESHTJA! EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
KUR FLET HESHTJA! EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 KUR FLET HESHTJA!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySat Sep 12, 2009 11:54 pm

Mendoni se atėherė kur nė dashuri mbizotron heshtja ėshtė fundi i gjithēkaje apo ėshtė vetėm fillimi ...?!

_________________
KUR FLET HESHTJA! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySun Sep 13, 2009 1:37 am

Heshtja nuk do te thot automatikishte mbarim mbasi nuk eshte heshtja qe e mbaron nje lidhje,por mos kerkimi i syve te atij qe ke ne krah.Kur ndalon kontakti syve dhe i prekjeve ka mbaruaqr gjithcka.Ne heshtje mund te thuehn shume fjale vec duke u shikuar dhe prekur,por prap kur heshtja behet e gjate fillon ndikon ne nje lidhje.Pra nuk mund ta marrim si nje shkak perfundimtare ne fundin e nje lidhje mbasi ka shume arsye qe e mbarojne nje lidhje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySun Sep 13, 2009 1:54 am

dakort me parafosin. jo domosdoshmerisht do te thote ndarje heshtja, por dhe nje menyre ndryshe per te percjell mesazhe.,mgjth heshtjet me periudha te gjata, tregojne shpesh mos perputhje, dhe si rrjedhime largesi

_________________
KUR FLET HESHTJA! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySun Sep 13, 2009 2:30 pm

Heshtja e gjate eshte nje vrasese e mardhenieve ose martese ose dashuris si ta duash ti quaje.Nuk ka gje me te keqe se sa ta denosh dike ne heshtje,dhe kjo sjell shkaterrimin e nje lidhje.Heshtja nuk eshte se zgjidh problemin perkundrazi e ben me te madhe duke ber qe te humbas respekti dhe besimi te partneri.Pra me mire ate qe do thuaje e dua dhe ate qe nuk do thuaje kete gje nuk e pelqej ne mardhenie.Me mire eshte te diskutosh per dicka se sa te rrrish ne heshtje.Por dhe diskutimi i nje problemi duhet qe ta fillosh ne menyre qe mos te perfundoje ne sherr por qe ti mbushesh mendjen se gjerat jan me mire ashtu si e mendon apo si mund ta mendoni te dy bashk pa u perpjekur qe vetem njeri te dal fitimtare duke e ber te ndihet tjetrin te humbur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySun Sep 13, 2009 5:11 pm

atehere kur fjalet jane te teperta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyFri Sep 18, 2009 12:07 am

kur flet heshtja me fjalet e dhimbjes, me shikome trishtii, kerkon ndihme per te dal nga humneri i qetesise. heshtja qe shpesh me fal qetesi, se fundmi percjell tmerrin e ndarjes. je larg, ndoshta ky eshte fakti qe e bene heshtjen time kaq te lodhshme, ose thjesht kuptimi se me nuk po merremi me vesh me fjale, dhe si hendek qe ndan dy botet tona, kemi lene qetesine, si te vetmen armepushim qe kemi te perbashket. ndonjeher quhet heshtje qe vret, kurse here te tjera, thjsht heshtje qe thote mijera fjale

_________________
KUR FLET HESHTJA! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Sep 21, 2009 3:50 pm

athere kur e teprove un heshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Sep 21, 2009 7:55 pm

mendoj qe kur heshtja fillon te flase do te thote qe flalet,perkedheljet,puthjet jane me pushime...sjam dakort te lihet heshtja te flase, ne mungese te fjaleve jane shikimet ,shtrengimet e duarve...kjo eshte heshtje e bukur,pa ekto heshtja eshte e ftohte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyMon Sep 21, 2009 7:58 pm

kur mbarojn fjalet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySat Sep 26, 2009 10:21 pm

ti sdi ta lexosh heshtjen time, as dhimbjen as fjalet qe po me shkruhen ne buze. si ti gjej fjalet te te them largohu, une smundem, kurse ti sdi ta besh.me vjen keq, une sdi te dua, jo sic do ti, jo sic meriton ti. sa e lehte eshte qe te shkruhen fjalet ne leter, ose ne fletet e nje forumi gjysem bosh, dhe sa te veshtira i bene ato realiteti, sa shume torturuese po behet kjo heshtje, qe as jep as merr me nga te dy. ka raste qe fjalet nuk mjaftojne, por as heshtja nuk mjafton me

_________________
KUR FLET HESHTJA! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyWed Oct 07, 2009 9:13 pm

A'tehere kur ska me fjal zemra te thot heshtja eshte shum her me e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:15 pm

athere kur ska me fjal por vetem heshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:20 pm

atehere behet vone [@yawn]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:24 pm

shum her kemi nevoj per heshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:25 pm

kur flet heshtja ...flet gjumi..... KUR FLET HESHTJA! 789743
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:30 pm

athere kur flet heshtja te vret ne shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:32 pm

them perse nuk flisja une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:51 pm

kur nuk flas un por hesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyThu Oct 15, 2009 9:53 pm

navjen rend qe e degjojme heshtjen kur flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySat Oct 17, 2009 4:35 am

na lodhi zhurma, po me shume na lodhi heshtja

_________________
KUR FLET HESHTJA! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySat Oct 17, 2009 10:00 am

heshtja flet ne qastin me te veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySat Oct 17, 2009 5:15 pm

tashi po flet me mua s espo kam me ke te flas KUR FLET HESHTJA! 724226
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyTue Oct 20, 2009 2:54 am

heshtje...tik.tak, tik-tak, ..heshtje perseri ..

_________________
KUR FLET HESHTJA! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptyTue Oct 20, 2009 10:07 am

heshtja po flet kur ske me ken me fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! EmptySat Oct 24, 2009 11:57 pm

KUR FLET HESHTJA! 914214
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
KUR FLET HESHTJA! Empty
MesazhTitulli: Re: KUR FLET HESHTJA!   KUR FLET HESHTJA! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KUR FLET HESHTJA!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: