»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon May 18, 2009 5:55 pm

po ju shkruaj un' nga katuni
dy fjal t'omla do ju them
s'kom pare shume un fatlumi
nga kjo bote qe shume me trem

tungjatjeta e mirsejugjej
them qe vend per mua keni
si ne toke e neper qiej
katunarin ne qoshe veni

kur t'me njihni se kush jam
sdo habiteni me katunarin
pasuri toke e mall c'kam
kam hedh djers s'kom lujt kumarin

shkoll kom sa t'lidh ushkuret
se me shume bagtia s'do
ndjehem mire kur ngre poturet
jane Versace,jo do kudo

mandir katnari ju pershendet te gjitheve me perulesi e dashamiresi....

:ciao: :ciao: :ciao: :ciao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon May 18, 2009 11:13 pm

o i zoti i shtepise tok..tok a ma bene nje kafe se jam lodhur nga rruga aman.
me shumeee dashamiresi te uroj mire se erdhe ne mesin tone

_________________
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon May 18, 2009 11:39 pm

hahahahahahahahaahaah uu sa kam qesh u sa kam qesh . mandir mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyTue May 19, 2009 4:35 pm

nje kenge e nje kafe per te gjithe miqte e mij ne kete forum :kafe: :kafe:


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyTue May 19, 2009 8:01 pm

KA RAKI FIKU KTU Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyTue May 19, 2009 11:07 pm

erti shkruajti:
KA RAKI FIKU KTU Question


Po mi lali raki fiku dhe raki hurme sa te duash ti,nje dopio per ju Erti,por kujdes se te rrudh fytin...hahaha bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyWed May 20, 2009 10:34 pm

po raki dhane ka? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyThu May 21, 2009 7:01 am

nga ajo me e mira ose ballkazani sic i themi ne,po ty bimba ste hyn ne pune se je e vogel dhe te djeg zorret. Per ty kom mjalt nga me i miri applausi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyThu May 21, 2009 5:48 pm

:perqafo: :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri May 22, 2009 10:39 pm

:gezuar: ne dasmen tende mandiro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyWed May 27, 2009 11:27 am

Dhe ne tuajat u gezofshim bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyWed May 27, 2009 10:49 pm

MANDIR PO ME CA DO ECIM MER ME KEMBE SE UN PO QE LAR STE VI DOT AHAHAHAHAH DUHET TE ME SJELLESH GOMARIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyThu May 28, 2009 1:16 am

yyyyyyyyyyy ca paska pas ktu .................sme keni lajmeru eeeeeeeeeeee mir mir ika se jam pa ftu :lot: repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyThu May 28, 2009 10:56 am

RINA shkruajti:
MANDIR PO ME CA DO ECIM MER ME KEMBE SE UN PO QE LAR STE VI DOT AHAHAHAHAH DUHET TE ME SJELLESH GOMARIN

o Rina mos u shqeteso per transportin se jane pune te te zotit te shtepise ato. Ja benzi per ty eshte pak i vjeter por shume i sigurt ama
.
.
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Donkey-1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyThu May 28, 2009 2:19 pm

hahahahahahaha mos harro ti hedhesh nafte se nuk ecen pastaj Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri May 29, 2009 12:00 am

hahahhahhahahhahahahaahah sa i modh ky mer ejjjjjjjjjjjj hahahahahahahahahah po ku e gjete mer amon hahahahahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyFri May 29, 2009 5:57 pm

Ai lart ishte benzi gjyshit ma kishte lon trashgimi kurse baba me la kete qe shikoni por ai shpejt u vu ne sherbim te dipllomacise por pati bythet e dobeta dhe shihni c'pesoi

.Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Gomari_ahtisari
.
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySat May 30, 2009 3:56 pm

nje shishe raki per ju e kam
se i zoti i shtepise une jam..................per ket teme
ju pres gjithnje,ashtu sic jeni
se ftesen ne xhep ju tashme keni.

Ne se ndonjeri nga ju mungon
ose te tjere do vijne me vone
narit do i ngeli plage ne zemer
s'jam dokudo por njeri me emer

per femrat e mira te ketij forumi
une kam sjell per to,nje lloji Rumi
dhe kush do te doje pije te lehta
atehere do u bej caj e pije te nxehta

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Gorsel_06

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite PUSSERS_RUM_W-HAT
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Marbledchoctort

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Fiori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySat May 30, 2009 8:40 pm

SHUM TE LODHUR I PASKE GOMERET E FSHATIT TI MO MANDIR AHAHAHAHAH CA KA MBARU I NJOMI DHE PO I USHQENI ME TE THATE qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySat May 30, 2009 10:40 pm

hahahahahah o mandir pse re vetem per femrat ka pije ktu???per ne hic eeee...ani raki vidhi o nai gjo kshu te ront mo hahahahaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun May 31, 2009 9:19 am

o bosso ta prish nari tyna re,cere deshe zotrote pije t'ronda,ja itash i hypi nari taxis gomar e ne per nji ore i ke gati,vetem hajde ti vllaj se ti gjen shpirti jot care te dush tina.Por kom i propozim,merr me vehte ndonji cun kilsh(ho mo pijanec)qe te kruhem mire una me te.


O Bosso harxhet i keni gati pini e boni qejf si te doni e sa te doni,ju lutmi shume vetem per i gjo,mos ma boni shurren ke dera shpise se nuk me vin mikeshat manej per vizite ke shpia ime,mua ke bagetia me gjeni.Kur te vini kom i qen korier ke shpia,po ndigjoi ma sillni me me prur haber,se ate kom celular una.
...............................MOS U DEHNI mbajeni vehten :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar:
...............................
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Jouluoluet2001


Edituar pėr herė tė fundit nga mandir nė Sun May 31, 2009 10:48 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun May 31, 2009 4:05 pm

hahahahahahahahhahahahhahahahahahahahhahahah...................a ke nai menje me e shit kte mjetin tate re???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun May 31, 2009 4:08 pm

o mandir e kam i shok qe ste le me mor frym ai kur bohet fjale per pije,ai TONI lale me ate meru ti..sa i fuci eshte gagagagga...........mgja rrofsh per pjet vlla,spo ju jap muahbet fare mo sa tmor kto shishet...im busy for a long time hahahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptySun May 31, 2009 4:38 pm

Ate shokun tat bjere mre ktuna se e boj thum me dy gota vallahi...ore boj shaka se mos osht i 100 kilsh e m'hedh tuc ha ha
Kurse ate mjetin taxi gomar nuk e shes per kok te momes se e kom kujtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite EmptyMon Jun 01, 2009 1:02 am

ktu e ke shokun tim re po ka ca dit ska hy..afroje veshin te them i gjo(o i modh ai re.pesho shum po shettttttt)...........................mjetin e du i xhiro pra se ti e paske kujtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty
MesazhTitulli: Re: Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite   Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shtepia e katunarit.........ju pret per per vizite
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: