»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TEST..........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TESTIM
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: TEST..........   Fri Mar 20, 2009 2:09 am


 1. FILOZOFIA E JETES SUAJ?
 2. E ZBATON ATE?
 3. C'ESHTE NDJENJA E FAJIT PER TY?
 4. SA HERE NE JETEN TENDE E KE NDIHER?
 5. NGA CFARE KE FRIKE NE JETEN TENDE?
 6. ZGJEDHJA ME E VESHTIRE QE TE ESHTE DASHUR TE BESH?
 7. BESON AQ SHUME NE VENDIMET E TUA SA DO RREZIKOJE JETEN TENDE QE TI MBROJE?
 8. NE CILAT VLERA BESON?
 9. ESHTE DASHURIA NJE NGA KETO VLERA?
 10. ESHTE DASHURIA NJE MOTIV PER TE JETUAR?
 11. DASHURIA BAZOHET TEK BUKURIA APO TE SHPIRTI?
 12. KU NDODHET SHPIRTI I NJERIUT?
 13. AJO QE TE USHQEN, ESHTE E VERTET QE NDONJEHER TE SHKATERRON?
 14. SI E SHPJEGONI KETE?
 15. BUKURIA E NJERIUT VARET NGA SHPIRTEGJERESIA E TIJ?
 16. ME MIRE TE DUASH APO TE TE DUAN?
 17. JETON PER TE DASHURUAR APO DASHURON PER TE JETUAR?
 18. DASHURON ME ZEMER APO ME LOGJIK?
 19. KUSH ESHTE ME E FORT ZEMRA APO LOGJIKA NE DASHURI?
 20. KUSH DASHURON ME SHUME NJE FEMER APO NJE MASHKULL?
 21. ME CFARE MATET DASHURIA?
 22. PERCAKTO VETEN NE BOTEN QE TE RRETHON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: TEST..........   Thu Mar 26, 2009 3:17 am

1. nuk kam

2. jo

3.merzitje dhe trishtrim

4. shume here

5. nga plakja Laughing

6. te largohesha nga vendlindja shett

7. jo, githmone

8. ne aftesine qe kam per te arritur ate qe dua

9. po :syri:

10.po

11. tek shpirti

12. ndodhet ne nje vend te sigurte Laughing

13. jo nuk te shkaterron se ushqimet i kemi te freskta Very Happy

14.po

15. te me duan

16. kjo e dyta Laughing

17. me zemer

18. varet nga lidhja

19. femra

20. me kg e di une Laughing

21. se di le te tjeret te me percaktojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEST..........   Thu Mar 26, 2009 4:20 am

# FILOZOFIA E JETES SUAJ?--ajo qe nuk te vret te forcon
# E ZBATON ATE?----po deri sa e kam nxjerr si filozofi jete
# C'ESHTE NDJENJA E FAJIT PER TY?----lufta e idit me egon per nje veprim te caktuar
# SA HERE NE JETEN TENDE E KE NDIHER?-----ndonjehere, aq sa mjafton
# NGA CFARE KE FRIKE NE JETEN TENDE?---nga vetmia
# ZGJEDHJA ME E VESHTIRE QE TE ESHTE DASHUR TE BESH?-----te largohem
# BESON AQ SHUME NE VENDIMET E TUA SA DO RREZIKOJE JETEN TENDE QE TI MBROJE?-----sigurisht
# NE CILAT VLERA BESON?----familje, dashuri,
# ESHTE DASHURIA NJE NGA KETO VLERA?--po, dashuria leviz boten
# ESHTE DASHURIA NJE MOTIV PER TE JETUAR?----nje motiv per te qene i motivuar
# DASHURIA BAZOHET TEK BUKURIA APO TE SHPIRTI?----varet nga individi, per mua tek shpirti
# KU NDODHET SHPIRTI I NJERIUT?----atje ku nuk mund te preket
# AJO QE TE USHQEN, ESHTE E VERTET QE NDONJEHER TE SHKATERRON?----ndonjeher po,
#SI E SHPJEGONI KETE?-shpesh na shkaterron dicka qe duam apo kemi nevoj
# BUKURIA E NJERIUT VARET NGA SHPIRTEGJERESIA E TIJ?---bukuria morale po
# ME MIRE TE DUASH APO TE TE DUAN?---te te duan, eshte me e lehte
# JETON PER TE DASHURUAR APO DASHURON PER TE JETUAR?----jetoj per te dashuruar
# DASHURON ME ZEMER APO ME LOGJIK?--me logjik ,gjithmon
# KUSH ESHTE ME E FORT ZEMRA APO LOGJIKA NE DASHURI?--zemra
# KUSH DASHURON ME SHUME NJE FEMER APO NJE MASHKULL?--smendoj se ka meter etalon ta mat, secili ka nje forem dashurie dhe nje madhesi te ndryshme nga nje tjeter
# ME CFARE MATET DASHURIA?---me sakrifica
# PERCAKTO VETEN NE BOTEN QE TE RRETHON.----e vogel, e dobishme

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TEST..........   Fri Apr 10, 2009 3:17 pm

# FILOZOFIA E JETES SUAJ?.............sekretet e tua mos i trego kurre, kur si mban dot ti si mund ti mbaje dikush tjeter?
# E ZBATON ATE?.............pjesen me te madhe te hereve po
# C'ESHTE NDJENJA E FAJIT PER TY?...................abuzimi me mirebesimin e njerezve qe te rrethojne
# SA HERE NE JETEN TENDE E KE NDIHER?.............disa here
# NGA CFARE KE FRIKE NE JETEN TENDE?.............nga plakja
# ZGJEDHJA ME E VESHTIRE QE TE ESHTE DASHUR TE BESH?.....................te le te iki dike qe kam dashur vertet shume
# BESON AQ SHUME NE VENDIMET E TUA SA DO RREZIKOJE JETEN TENDE QE TI MBROJE?.............nuk kam aq shume kurajo
# NE CILAT VLERA BESON?.....................familje, moral, fe
# ESHTE DASHURIA NJE NGA KETO VLERA?..............jo, se besoj dashurin, jo me
# ESHTE DASHURIA NJE MOTIV PER TE JETUAR?......deri sa eshte aq e forte sa per tu bere motiv po
# DASHURIA BAZOHET TEK BUKURIA APO TE SHPIRTI?...............varet si mund te lind
# KU NDODHET SHPIRTI I NJERIUT?.......atje ku nuk mund te preket, se do e lendonin
# AJO QE TE USHQEN, ESHTE E VERTET QE NDONJEHER TE SHKATERRON?.............quhet mekat
# SI E SHPJEGONI KETE?................mekati te ushqen, por te shkaterron
# BUKURIA E NJERIUT VARET NGA SHPIRTEGJERESIA E TIJ?................jo nga tiparet prej missi Very Happy
# ME MIRE TE DUASH APO TE TE DUAN?....te te duan, pił easy
# JETON PER TE DASHURUAR APO DASHURON PER TE JETUAR?............dashuroj per tu shprehur
# DASHURON ME ZEMER APO ME LOGJIK?.......me logjik tani
# KUSH ESHTE ME E FORT ZEMRA APO LOGJIKA NE DASHURI?.....zemra
# KUSH DASHURON ME SHUME NJE FEMER APO NJE MASHKULL?.....mendoj ne te njejten sasi, menyrat ndryshojne
# ME CFARE MATET DASHURIA?..........me joule Very Happy
# PERCAKTO VETEN NE BOTEN QE TE RRETHON..............per boten jam dikush, per dika jam bota Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
a$a
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TEST..........   Wed Dec 02, 2009 2:54 am


 1. FILOZOFIA E JETES SUAJ? cke moj zemer qe lengon, koka bene koka peson.
 2. E ZBATON ATE? e kam provuar
 3. C'ESHTE NDJENJA E FAJIT PER TY? dicka qe provohet sa here e di qe rregullat qe ka percaktuar shoqeria, nuk i respekton dot.
 4. SA HERE NE JETEN TENDE E KE NDIHER? rralle, shume rrallle
 5. NGA CFARE KE FRIKE NE JETEN TENDE? plakjen, vdekjen e atyre qe dua
 6. ZGJEDHJA ME E VESHTIRE QE TE ESHTE DASHUR TE BESH? te vazhdoj dicka qe e dio qe eshte gabim
 7. BESON AQ SHUME NE VENDIMET E TUA SA DO RREZIKOJE JETEN TENDE QE TI MBROJE? jo, kam frike nga vendimet e mija
 8. NE CILAT VLERA BESON? dashura, respekti, morali
 9. ESHTE DASHURIA NJE NGA KETO VLERA? po , ndoshta me e rendesishmja
 10. ESHTE DASHURIA NJE MOTIV PER TE JETUAR? nje motiv qe e zbukuron jetesen
 11. DASHURIA BAZOHET TEK BUKURIA APO TE SHPIRTI? tek te dyja
 12. KU NDODHET SHPIRTI I NJERIUT? atje ku perplasen te gjitha dallget e jetes
 13. AJO QE TE USHQEN, ESHTE E VERTET QE NDONJEHER TE SHKATERRON? po, eshte e vertet,
 14. SI E SHPJEGONI KETE?
 15. BUKURIA E NJERIUT VARET NGA SHPIRTEGJERESIA E TIJ? bukuria e njeriut varet nga dy sy te bukur dhe nje pale kembe te gjata Very Happy
 16. ME MIRE TE DUASH APO TE TE DUAN? te te duan
 17. JETON PER TE DASHURUAR APO DASHURON PER TE JETUAR? dashuroj per te ndjere, jetoj sepse duhet
 18. DASHURON ME ZEMER APO ME LOGJIK? me logjik, deri tani
 19. KUSH ESHTE ME E FORT ZEMRA APO LOGJIKA NE DASHURI? zemra kur arrin te perfshihet pa kushte
 20. KUSH DASHURON ME SHUME NJE FEMER APO NJE MASHKULL? mendoj nje mashkull
 21. ME CFARE MATET DASHURIA? me sakrifica
 22. PERCAKTO VETEN NE BOTEN QE TE RRETHON. e madhe sa nje grimce rere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TEST..........   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TEST..........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: