»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 DEDIKIME PER DASHURIN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Sep 28, 2009 6:08 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 CryInTheRain

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyTue Sep 29, 2009 1:33 am

DRITA E YJEVE

Besoj te kujtohet cme the nje here nje nate te kthjellet vere,ndersa ne krahe mbanim njeri-tjetrin: -Ja ylli yne , e shikon si digjet atje lart ne qiell?Mbaje mend, eshte drita e dashurise sone,ajo qe nuk do te shuhet kurre.
Une ngrita koken lart ,dhe nga ngazellimi nuk arrita te flisja dot.Sute e tu shkelqenin nga drita e yjeve.Tani ,pas shume vitesh,rri e veshtroj prap ate yll.Ai vazhdon te digjet si njehere e nje kohe,por ne syte e tu nuk shoh me drite yjesh !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyTue Sep 29, 2009 1:48 am

HE TOLD ME EVERYTHING , ABOUT LIFE, HOPE , AND THE LONG JOURNEY THAT WE HAVE,I MISS HIM SO MUCH.BUT IS ONE THING THAT I WILL NEVER FORGET,THAT MY LOVE IS LIKE THE WIND,I CANT SEE IT ,BUT I FEEL IT...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyTue Sep 29, 2009 3:15 am

Fjal...mundohem ti bej bashk ato pak fjale qe me kan ngelur per ti then dhe ti jap form mendimit tim.Atij mendimi qe nuk kam deshire ta jap dhe qe nuk dua ta mendoj.Akoma vazhdoj shkruaj.Fle per te enderruar endrra qe duhet ti harroj.nga frkia se mos ndoshta behet nje enderr e perjetshme,lot per te fshire,copa zemre qe duhet ti mbledh.Pa ty jam i humbur,nuk kam shpirt,jam si nje endacak pa nje cati mbi koke si nje zoge shtegtare qe fuluturon i vetem pa gjysmen tjeter.Jam gjithe keto gjera dhe jam askush.Kjo eshte jeta ime pa ty shpirti im.Dua te jem me ty te me mesosh si ta jetoj jeten time perseri,te kujtoj momentet e bukura qe kaluam te dy,ato momente si ato qe me ben te kuptoj vleren e te qenit i lumtur.(texti eshte imi) [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyWed Sep 30, 2009 2:07 am

KUR ZGJOHESH TI ESHTE PRANVERE DHE KUR BIE TI NE GJUME ESHTE VJESHTE,DHE 1000 HERE MIDIS KETYRE 2 STINEVE ESHTE DIMER DHE VERE BASHKE,DHE PO QE SE NE DUHEMI,JEMI TE PATHYESHEM,SI RRAHJET E ZEMRES ,SI SHIU, SI ERA DHE KJO ESHTE GJE E MADHE...NE FITOJME DITE DHE HUMBASIM VITE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 01, 2009 1:49 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 001u051Xza_

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 01, 2009 1:54 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Diana.jpg_320_320_0_9223372036854775000_0_1_0

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 01, 2009 11:32 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 I_miss_you-1574

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Oct 05, 2009 8:19 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Micorazon1pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 08, 2009 12:28 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Y1p7kDJrnfKJ8BnbASJ3BVzSGcDIf_HQYfpXN6s0ws7c7JBzT3o5wG2PDkTs3TZWqqSLc5gM2hfwq0

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 08, 2009 12:35 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 21683718sd4

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 08, 2009 12:38 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Onda


jo se nuk dashurojne dot nje peshk dhe nje skifter, ata thjesht nuk kane se ku te jetojne

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 08, 2009 9:47 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 F86bbb5dd2bf55c1412ecdce99d7dff5

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 08, 2009 10:42 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 125501271525603?6446734546

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyThu Oct 08, 2009 11:05 pm

pas vdekjes per ty ringjallem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Oct 09, 2009 12:20 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Poezi20mamlimx4

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Oct 09, 2009 12:24 am

potranno essere giorni in qui parlare di qualsiassi cosa mi sara dificcile,ma ci sara una cosa di qui non mi stanchero mai di dirti,ti voglio un mondo di bene ... :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Oct 09, 2009 12:29 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Poezi5

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyFri Oct 09, 2009 12:30 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Tigjithmon4lo

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Oct 12, 2009 1:04 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Abbracciami

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyMon Oct 12, 2009 1:20 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Ilveroamicolz0

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyWed Oct 28, 2009 8:43 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Ti%20amo1

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyWed Nov 11, 2009 12:16 am

Po fle…te shoh, me deshiren tende per te bere shaka, buzeqeshjen tende tek buzet e tua…kthehesh drejt meje…me qesh..me perkedhel fytyren..isha ne zemren tende, nuk mund ta besoja!!! Nje susurime me zgjoi dhe me beri te ditur se ishte thjesht nje enderr, me zemren te mbushur gjithe dashuri perqafoj jastekun fort duke shpresuar te kthehem serish tek ajo enderr…duke shpresuar qe nje dite te behet realitet ti ndoshta injoron cdo te thote te duash dikend ne heshtje, ne kete largesi te mallkuar,
te mendosh dhe te kalosh ditet pergjysem....
Kjo pjese u dedikohet te gjithe atyre qe kane larg dike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyWed Nov 11, 2009 4:21 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 15435104773789534429100.th
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 EmptyWed Nov 11, 2009 4:23 pm

lendohet kjo zemra ime,po lendohet vertet shum,po nese zoti do mbante premtime...ate goce do ta vriste ne gjum...kjo eshe jeta ime...ky eshe shpirti im...i burgosur ne trishtime,i dashuruare me vetmin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DEDIKIME PER DASHURIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: