»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 DEDIKIME PER DASHURIN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:07 am

SI NJE ENDERR SI NJE PERRALE

AQ E EMBEL ISH KJO DASHURI
SA ENGJEJT BASHKE ME ZOTIN
NA KISHIN ZILI.
PERSE O ZOT A E MERITOJ GJITH KETE TRISHTIM
NUK TE MJAFTUAN ENGJEJT E TU POR ME MORE EDHE ENGJELLIN TIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:07 am

SOT DIT E LUMTUR PER TY
I VESHUR SI DHENDER ME TJETREN NE GJI
SOT DITE E MALLKUAR PER MUA
KU TE SHIKOJ E VASHUR NE TE ZI
E SHOH DASMEN QE ME PATE PREMTUAR
E LUMTURINE ME NJE TJETER JAM DUKE TA URUAR.
SHOH NUSEN ME VELLO ZBUKURUAR
KRAH NJERIUT QE PATA ENDERRUAR
TANI LOTET ME KANE MBARUAR
POR ZEMRA GJAK ESHTE DUKE PIKUAR
TE NDJEJ TE KJO TE SHIKOJ
E SOT LUMTURINE PO TA DHUROJ.
NE MES TE URIMEVE ZGJIDH DHURATEN ME TE BUKUR
NJE LETER KU UNE SHKRUAJ "QOFSH PER JETE I LUMTUR"
SA HERE TA LEXOSH TE MENDOSH PER MUA
GJITHMONE TE KAM DASHUR E GJITHMONE DO TE DUA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:16 am

se decidi di lascarmi,
fallo in un giorno di pioggia cosi non vadrai le lacrime
che bagneranno il mio viso.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:16 am

ascolta ciņ che non so dire.
capisci ciņ che non riesco a spiegare.
credi in ciņ che non so mantenere
perché io sono vivo solo per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:17 am

I miei occhi illuminano
nel guardarti
le mie labbra tremano nello fiorare le tue,
quando sono lontano da te il tempo č eterno,
ma quando ti rivedo la mia mente sembra dimenticare tutto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:17 am

"Lote "
Lotet e mi lotet e dashuris,apo te pikllimit po nje ashtu dhe te mallengjimit.Se di si qenka te jetosh ndoshta,se di si qenkan ndoshta te kuptoshe ,dashuria apo jeta ,lumturia ,apo vetmia cila qenka shkaktare ne kte raste.Amos valle njerzimi se kupton se kush per ke po loton s ekujt kush po imungon ,jo se kupton as kushe kete ndjenje loti yte pastron shpirtin tende ,e te tjerest thon se qenka gje e kote gje qe sia vlen por shpirti ime aty gjen paqe sepse zoti vet eka len lotin femres .
E ty motra iem te ze nata dhe agu i mengjesit duke lotuar sepse lotet jan ata qe gjdo gje nxjerrin ajshte lere shpirtin tende te pushoj sepse loti kete gj do ta ndihmoj ,mos ek frik se loti seshte mekat por ti loto nxirre ate qe te vrau pa dhembje ,ti qe ishe engjull i arte te vrane fjalet e te ulen geziin qaje moter largoe pikllimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:32 am

1+1=2 Tė dua vetėm ty
5+5=10 Tė dua pėr jet
1-1=0 Mend mi more shero
Ndash plus,ndash minus
Ndash pjestim,ndash barazim
Tė dua shpirti im.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:34 am

Zemra me vuan
shpirti me djeg
lotet me lotojn
syt me pervlojn
per nje dashuri
qe me la ne vetmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 12:36 am

Ti do te jesh e imja se dikur te pata, gjithmone ishim bashk kur na zinte nata kur ma veje koken permbi gjoksin tim buzet kishin zjarr jeta kish kuptim ti, do te jesh e imja sepse prap te dua nuk harrohen castet dhe puthjet e tua, jam munduar shume qe ta gjej nje tjeter por asgje nuk ka si dashuria e vjeter ti ishe per mua dashuria e pare zemren edhe shpirtin vec ta pata fal andaj po te lutem mendo pak per ne kujtoj ato fjal qe dikur mi the, syt e tu te bukur askund nuk i gjeta me ty shume me shpejt me kalonte jeta, ishe dhe do te mbetesh ajo dashuri qe ende jeton ne dy syt e mi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 2:18 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Luna1 - Non c'e` notte troppo lunga per impedire
al sole di sorgere.....T.V.B.

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Feb 15, 2010 8:13 pm

Mbyll syte…
Dy lot ne fytyre me pikojne
jane lotet e shpirtit tim
qe ngadal po shterojn
Kam frike…
Nuk dua perjete te vuaj
nuk dua qe shpresa per dashurine
brenda ne shpirt te vdes
Ti me mohove dashurine
e zemren ma coptove
tani jam vetem
perball pasqyres
shoh veten dhe veten s’njoh
ne ate pasqyre nuk shoh nje njeri
shoh vec nje shpirt te humbur
te humbur ne labirintet e dashurise
si nje shpell e erret e pafund
ku ne te vrapoj si e cmendur
kerkoj rrugen per tek ti
kerkoj rrugen e lumturise.
Vrapon shpirti tek tretet ngadal
nuk do te dorezohet
luften nuk do qe ta humbas
se pa ty i dashur
asgje nuk ka kuptim.
E ndiej qe jam lodhur
por nuk kam per tu dorezuar
kam nevoj shpresen mos ta humbas
kam nevoj dashurise ti besoj
qe kete betej te fitoj.
Ne erresiren e tmereve
vrapoj pa pushim
kerkoj vec nje drite
driten per tek ti
Ndalem…
Nje drite e zbehte para syve te mi
mbledh forcat dhe mar guxim
vrapoj drejte drites se zbehte
qe sa vinte e forcohej me shume
sa vinte dhe behej me verbuese
Me ne fund…
jam prane daljes
fuqit e mbetura mbledh
mbushem me fryme
mar guxim dhe drejt drites shkoj
para meje shfaqet dikush
e shoh, e shoh…
dhe smund ta besoj
personi perball meje sje ti
ai me veshtron e doren me zgjat
Mbyll syte…
O zot pse jo ai???
me thuaj te lutem
cfare te bej tani?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyWed Feb 17, 2010 2:01 am

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 19969_309338221338_133648571338_3992829_4673691_s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyThu Feb 18, 2010 11:42 pm

NESE DO ME VRASESH MOS
MERR THIK AS PISTOLET ME THUAJ ..STE DUA.. DHE ZEMRA PUSHON VET...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:16 am

Cdo mengjes kur zgjohem fytyren tende kam ne sy
,me jep force te ngrihem ,me ngjall e me jep ngrohtesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:17 am

mbrem pash nje ender sikur kishe vdekur dhe
qajta shum !por kur u cova qajta edhe me shum sepse jetoje ,POR SJETOJE
PER MUA !!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:17 am

perse un per ty po vuaj ,se di ne e beson ,un
diellin per ty e shuaj, po qe se ma kerkon, nje gje te dish mir do te
pres ! dhe sikur te mos vijsh , te dua te dua perjet !!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:18 am

TE VDESESH DUKE JETUAR, gjalle jam, mgjse po
vdes,per dashurine e saj, qe pa dashur me vret ,Dhe ashtu duke vdekur e
dua ,sepse kjo vdekje eshte jeta ime ,dhe nuk ka rendesi plagosja qe me
denon me vdekje jua them vertete,Te vdesesh nga dashuria eshte te
jetosh! ...E TE JETOSH PA DASHURI NUK ESHTE JETE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:18 am

Me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,Me the
TI AMO mu duk mashtirm,Me the ICH LIEBE DICH syt mi qorove ,Me the Te
DUA zemren ma gezove!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:19 am

Dua te behem filxhan kafeje ,qe te jem ne duar
tua ,sa her qe te pish caffe ,te me puthesh mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 1:20 am


MBREM NE ENDERR MU
AFROVE ,NJE PUTHJE TE ZJARRT TI MA DHUROVE ,PO KUR U ZGJOVA TI ISHE
TRETUR , PUTHJA E EMBEL NE BUZZE ,ME KISHTE MBETUR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptySat Feb 20, 2010 2:22 am

syte e tu do te jem, erresire mos te ndihesh, do te flas me zerin tend TE KAM JETE TE KAM PERJETE

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyTue Feb 23, 2010 1:11 am

me jep fryme me buzet tua,,qe mes engjejsh te defrej,,qe me zemer te te dua dhe me shpirt te te urrej,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyFri Feb 26, 2010 2:32 am

gjysem zemre jam pa ty ,s'po shikoj dot me kta dy sy -vec per ty po
mendoj edhe pse s'te shikoj, per ty shum jam merzit per ty mendoj nat e
dit , afer me zemer e larg nga syt ,afer ne shpirt pa ty spo ka drit,
per ty gjithmon do te mendoj ,kurr nga zemra sdo te largoj ,edhe pse
larg nga ti un jam ,gjithmon ne zemer ty te kam -------------♥
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Mar 01, 2010 5:07 pm

e dua.


Je i vetmi qe e ndjej
je i vetmi qe e dua me gjith shpirt ndaj te lutem zemer mos ik,
mos ik mos me le akush vendin tend jo nuk e ze.

Me puth me perqafo sikur te mos kishte ndodhur asgje
Me
fal nese kam gabuar ndoshta nga dashuria se ajo me ka verbuar me fal te
lutem zemer pa ty se ndjej veten femer pa ty ska kuptim jeta ime se me
ty shpirt kam shum kujtime.

mos ik mos me le se
vendin tend askush nuk e ze je i vetmi ti qe une dua me fal shpirt nese
kam gabuar..me fal shiprt per gabimin tim se gabimi im esht cje te dua
pafundesisht?..JA PSE O SHPIRT KERKOJ FALJE SE DASHURIA IME NUK KA
NDALJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 EmptyMon Mar 01, 2010 5:08 pm

Si ndihem pa TY
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 1197445093-trendafili-1


Ku me ike ku humbe ku u trete
nj? plage ne zem?r me mbete
nj? zjarr q? kurr nuk shuhet
nj? em?r q? perjete ruhet

Se di c'me ndodh kur jam me ty
Kur me shikon me ata sy
Kur me buzeqesh me ledhaton
Koke e kembe ti me pushton.
S'e di se c'ndjen kur me ke prane
Kur t? dy vet?m rrime menjane
Kur koken ve tek gjoksi im
S'e di a e ndjen shpirtin tim ?!
S'e di c'mendim ke ti p?r mua
Kur t? shtrengoj por s'them t? dua
Kur them se vdes p?r buzet e tua
S'e di a me beson ti mua?
S'e di c'do t? ndodh? me ne t? dy
Sikur t? mos jem me me ty
Sikur kjo ender t? ndalet nj? dit?
S'e di a do t? shoh me o drite?
S'e di pa ty ?do b?j o yll
Pa ty kjo bot? me duket nj? pyll
Pa ty kjo bot? s'do k?t? kuptim
S'e di o fiksim i trurit tim.
S'e di valle a do t? duroj
Pa e puthur me at? goje
Pa e prekur me at? dor?
S'e di a do ndjej me nxehte a bore.
S'e di sa gjat? do t? vazhdoje
Por di sa shum? t? d?shiroj
E di sa shum? ti me gezon
Kur pak v?mendje me kushton.
E ndjej se shum? do t? t? dua
Sa kohe k?to buze do me puthin mua
Sa kohe q? zemra do t'me punoje
Emrin t?nd do t? kem ne goje.
S'e di sa shum? do t? zgjase kjo jet?
S'di si do shkoje ne t? v?rtet?
Por di?ka di me siguri
Mendova se isha drita jote ne erresire
Gezimi jot ne trishtim
Zjarri jot ne grice
mengova gabim e di
me the vet ti,e pash
me fal shum p?r bezdisjen
n?se t? thash se je airi im
jeta ime shpirti im
gjysma ime q? sjetoj dot paty
por un jetoj dhe pa ty mos ke frik?
crendesi ka n?se jeta ime ?sht? shkretire
n?se shpirti sme buzeqesh
n?se dhimbja me trete
r?nd?si ka q? jetoj dhe pa ty
mos ne buzeqeshje ne trishtim
Po shkoj me the
dhe dy pika loti t'nrine ne sy!
Po shkoj me the
atje ku malli do t'me trete p?r ty!
Do shkosh t? thash
po un cfar t? t'jap si kujtim?
Para se t'nisesh
trete n'zem?r mallin tim!
Sa her? q? shuhet 1 yll ne qiell
2 pika loti m'ndrijn ne sy!
Ne shpirtin tim nuk ka me diell
por ka ve? mall, ve? mall p?r Ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 7 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DEDIKIME PER DASHURIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: