»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 DEDIKIME PER DASHURIN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyThu Nov 26, 2009 11:55 pm

te dashurosh do te thot te ndjesh dicka per dike ... te dashurosh do te thot te te rrahi zemra fort fort ... te dashurosh do te thot te lumturosh personin qe do ... te dashurosh do te thot te JETOSH !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Nov 27, 2009 12:22 am

Te lutem mos qaj ti sonte,
lote nuk dua te te shoh mbi sy,
une jam prane teje,
dhe pse ti nuk me sheh aty.

Te qeshur dua te te kujtoj,
pranoj ēdo gabim,ēdo faj,
veē te lutem,
sonte, ti mos qaj!!


dedikuar tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Nov 27, 2009 12:40 am

C'eshte kjo qe po me ndodh mua
pas kaq vitesh po perse,
po perse une prape te dua
si po ndodh keshtu me ne?
Ti me sheh ca me habi
s'dua syve tu besoj,
pas kaq vitesh ne te dy
po si mund te rifillojme?
Brenda zemres se pashuar
zjarr i ndezur ter nje jete,
vetem ty t'kam dashuruar
e ne vdeksha dheu s'me tret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Nov 27, 2009 1:50 am

Dashuria nuk eshte uje qe tretet mbi dhe, por ajo eshte nje zjarr qe te djeg kudo qe je...
Ruaje dashurine e vertete se ajo te vjen njehere ne jeteDashuria eshte det gjithkush mund te zhytet por ai(ajo)qe nuk di not mund edhe te mbytet...
Dashuria e pare ka me shume nektare...
Dashuria eshte nje arme qe te vret pa krisme...
Jeta eshte nje lule,prej saj kurre mos u ndaj se dashuria eshte mjalti i saj...
Dashuria ėshtė rrezja e jetės,jeta pa dashuri s’ka shije

Dashuria ne zemer fillon dhe aty shkrihet!
Ngadhnjeni dhimbjen,sundoni jeten dhe besoni ne enderrat tuaja se ato nuk ju genjejne...
Mos u dorezo,cdo gje vdes,vdes jeta e jeton vdekja,vdekja e pret vdekjen,jeto jeten
Tash aventurat e mija moren fund por nje vajze si ty nuk mund ta gjej askund!

Shpirt,cdo minute me ty eshte jete e vertete, cdo minute pa ty eshte shprese per te jetuar.

Nese do te me gjuash ne zemer..shikoje mire shenjestren,aty je ti!

Dashuria lind nga uria,rritet nga ushqimi dhe vdes nga ngopja

Nese dashuria eshte droge,atehere une jam narkomani me i madh
Nese diku egziston dhembja atehere ajo eshte jeta pa ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyWed Dec 09, 2009 4:47 pm

#fight_anim po pse?!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyThu Dec 10, 2009 12:23 am

[b]Pa ty

Pa ty bota e humb kuptimin,
pa ty dielli e humb shkėlqimin,
pa ty dita mė erėsohet,
pa ty nata nuk kalohet,
pa ty ėndra nuk ėndėrohet,
pa ty zemra mė helmohet!!![b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyThu Dec 10, 2009 12:23 am

VETMIJA

Nėse je i vetmuar,
nėse je nė mendime,
pyete zemrėn tėnde!
A e don zemrėn time?
E kam njė dėshirė,
ėshtė shumė e thjesht,
tė isha afėr teje,
tjetėr s'kisha desht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyThu Dec 10, 2009 12:25 am

TRADHTARE!!!

Tradhtare fajtore
s'meriton tė flas
por meriton pėrjetė
t'mallkoj e nė fund tė vras

si pate mėshirė
nga unė me u larguar
zemrėn time tė pa fat
rėnd e ke tradhtuar

do tė mallkoj pėr jetė
me lot tė pandarė nė sy
dhe kurrė s'do tė harroj
kėtė zezė e tradhėti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyThu Dec 10, 2009 12:28 am

- T`du -

-Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySat Dec 12, 2009 11:13 am

jeta ime ishe ti
zemra ime ishe ti
fryma ime ishe ti
buka ime ishe ti
gjithqka qe me rrethon
ne kete bote ishe vetem ti
@heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyTue Jan 05, 2010 11:37 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 N180275974992_1265

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyTue Jan 05, 2010 11:37 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 14268_1298660271618_1383734328_826245_5674673_n

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyTue Jan 05, 2010 11:38 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 14268_1298660191616_1383734328_826244_7301594_n

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyTue Jan 05, 2010 11:38 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 14268_1298660071613_1383734328_826243_8303481_n

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySat Jan 09, 2010 12:15 pm

Sa here kam pyetur veten,kush eshte dashuria,
ku jeton kjo ndjenje qe mori mendte e mia,
ku e ka burimin,ku eshte vete sekreti,
a jeton ne toke ,a eshte cope deti?!

Si mund ta ushqejme,qe ajo mos vdese,
cfare te mund te bejme shpirtin mos na trese,
cfare fustan ti vesh,cilen ngjyre kerkon,
pse vetem te kuqen ajo preferon?!

Si mund ta mbaj gjalle dhe te rri me mua,
me thuaj te lutem si ti them "te dua",
mos ndoshta gaboj dhe shume i kerkoj,
mos e kam une fajin pse kaq shume vajtoj?!

E njoha dashurine,e takova vete,
me tha "mikja ime,jam mese e vertete",
shume sekrete kam,smund te ti them dot,
gjeni shtepine time,po mos dirdhni lot..!

E zhgenjyer jam sot,biles shume e vrare,
akoma ne sy lotet sme jane thare,
vazhdoj te besoj,nje dite do me takosh,
ilacin e dhimbjes ti do ma tregosh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jan 11, 2010 11:46 pm

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Hay-be-nice-emokitteh-is-sensitive

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Jan 25, 2010 1:25 am

Sikur ti
kisha krahet e shqiponjes qe te fluturoja te vija tek ti te merrja me
vete e te shkonim ne fund te botes ku sna pengon askush e ti dhuroja
tri dhurata ZEMREN SHPIRTIN DHE NJE UNAZ NE GISHT per ty jeten e kisha
ndal ketu ditet dhe vitet qe me kan mbetur ti kisha dhuruar pa
shperblim vetem se TE DUA.

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 01, 2010 12:42 am

Mos me largo
nga mendja, kur te largohem nga syte mos ma mbyll deren se jam shpirti
yt mos me thuaj ste dua se kurre nuk kam gezim mos me thuaj jeto se pa
ty jeta ska kuptim. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 01, 2010 12:07 pm

Nuk ekziston vėshtirėsi tė cilėn dashuria e mjaftueshme nuk do ta mposhtė. Nuk ekziston sėmundje tė cilėn dashuria e mjaftueshme nuk do ta shėron. As dyer tė cilat dashuria e mjaftueshme nuk do t’i hapte. As greminė tė cilėn dashuria e mjaftueshme nuk do ta kalonte. As mur tė cilin dashuria e mjaftueshme nuk do ta rrėnonte. Nuk ėshtė e rėndėsishme se sa ėshtė i thellė problemi. Se sa tė pashpresa janė gjasat. Se sa ėshtė e ndėrlikuar nyja. Se sa ėshtė i madh gabimi. Tė kuptuarit e mjaftueshėm tė dashurisė tė gjitha kėto do t’i zgjidh. E nėse mundeni tė duani mjaft, do tė jeni tė lumturit e mė tė fuqishmit nė botė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyFri Feb 05, 2010 11:35 am

NEN PUTHJEN E FUNDIT...


E ndersa une vuaja nga kujtimet e mia,
fjala lamtumire zemren ma therrmoi!
Si nje qiri i sosur u shua dashuria,
me shpirte mallkova jeten qe kete fat me dhuroi!

Prej syve te pafjetur loti me pikoi,
enderrrat u shnderruan moren teme trishtimesh!
Dashuria vdiq e cdo gje ndryshoi,
ndersa shpirti u kthye ne fole pikellimesh!

Nen qiellin e erret yjet me s'shkelqejne,
vargjet e loteve neper faqe me pershkojne!
Nen puthjen e fundit lamtumiren shkembejme,
por zemrat njera tjetren kurre s'do ta harrojne!!!... T e dishe te lexosh
E shte e lehte ta kuptoshe
D ashuria eshte pafund
U ne te dua ty gjithkund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySat Feb 06, 2010 7:45 pm

...Do ti ruaj te gjitha kujtimet...rrahjet e zemres prane tij...castet e bukura me te...imazhin e paqte dhe qetesine prej burri...do ti ruaj mesazhet...fjalet e embla...driten qe i shihej ne sy...do te ruaj shpirtin e tij te mire edhe pse nuk u be kurre imi...do ti ruaj netet e gjata te kaluara bashke...do ti ruaj te gjitha por nuk do kerkoj ta shoh me...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptyMon Feb 08, 2010 12:34 am

le te behet termet .le te dridhet toka .pasi ste kam afer ..LE TE SHKATERROHET BOTA ♥ ♥ ♥

_________________
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySun Feb 14, 2010 10:54 am

Eshte mesi i nates yjet kane dale permbi tastur E hutuar rri mundohet mallin ta largoj mundohem heshtjen ta perpij vall ku do jesh keto Qaste ti dua patjeter te perqafoj dua te shof ne syte e tu dua te ndjej qe jetoj.
Me prek ne sy, ne buze, ne floke me prek ngadale, por mos me zgjo me fol ne vesh, ato qe ndjen.
Te lutem fol, vetem fol dua te ndjej, se te kam prane dua te prek, kam mall per ty me ler te puth, edhe pse larg na la kjo jete ne te dy.Mos ik ti kurre nga endrra ime aty qendro me ledhato sado larg teje un do jem.
Te lutem kurre mos me harro,ja dhe tani, e njejta enderr te shof cdo nate me lot ne sy por ti se di,ste kam treguar sa mall qe kam un per ty.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySun Feb 14, 2010 11:41 pm

Une bregu ..... ti vala
Une zeri ....... ti fjala
Une kenga ..... ti melodia
Une zemra ..... ti implusi i rrahjeve te mia .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 EmptySun Feb 14, 2010 11:42 pm

nese vjen koha lamtumir te me thuash
te lutem zemra ime asnje cast te mos
vuash se nuk dua ti shoh te perlotur
un ata dy sy ti mos vuaj zemer
vuaj un per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: DEDIKIME PER DASHURIN   DEDIKIME PER DASHURIN - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DEDIKIME PER DASHURIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: