»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Te dua sepse...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyTue Oct 20, 2009 3:01 am

te dua sepse e di qe sben dot pa muaaa :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyTue Oct 20, 2009 10:15 am

te dua sepse ste kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyTue Oct 20, 2009 3:52 pm

te dua sepse e di qe pa ty sdo ja dilja dottttt ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 10:40 pm

te dua sepse dashuria jote me jep jeteeeee :zemer: :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:05 pm

TE DUA SE JE ARI I BOTES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:11 pm

te dua s eje i mirr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:13 pm

se je kripa e gjelles se perditeshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:14 pm

te sua sepse pa ty sdo isha kjo qe jam :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:16 pm

TE DUA se i jep shije e cilesi jetes sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:17 pm

sepse bota per mua rrotullohet rreth tejeeeee :zemer: :zemer: :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 24, 2009 11:20 pm

sepse dhe qeni me leh sipas ritmit te dashurise tende... qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySun Oct 25, 2009 11:06 am

te dua sepse je i mir si pllummm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySun Oct 25, 2009 7:02 pm

te dua sepse shkelqimin qe shof ne syte e tu smund ta shoh askund...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Oct 26, 2009 12:38 am

sepse je njeriu qe me mungonte @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Oct 26, 2009 12:41 am

te dua, sepse koha se fshi dot ndjenjen per ty

_________________
Te dua sepse... - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Oct 26, 2009 12:44 am

te dua sepse je i vecante :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyTue Oct 27, 2009 2:02 am

kush tha qe te dua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyThu Oct 29, 2009 2:28 am

te dua sepse vetem ti me ben te qaj e te qesh njekohesisht :zemer: :zemer: :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyThu Oct 29, 2009 3:32 am

je njeriu qe mendoj @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyFri Oct 30, 2009 10:32 pm

te dua sepse je engjull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Oct 31, 2009 6:57 pm

te dua sepse me duhesh teper...sidomos kohet e funditt :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySat Nov 07, 2009 10:58 am

te dua sepse me do dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptySun Nov 08, 2009 11:58 pm

sepse je zemra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Nov 09, 2009 12:02 am

te dua sepse te kam shum xhannnn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 EmptyMon Dec 21, 2009 10:26 pm

te dua sepse je shume i embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Te dua sepse... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te dua sepse...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: