»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Te dua sepse...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 6:38 pm

te dua sepse me do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 6:42 pm

je pellumbeshe :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:22 pm

te dua se ke respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:25 pm

nese me don
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:31 pm

te dua sepse ti je ai qe me con ne kufinjte e cmendurise dhe me kthen prap ne realitet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:34 pm

se nuk po mundje pa mua [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:38 pm

te dua se kam nevoje per tyyyy :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:47 pm

te dua sepse je :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:47 pm

te dua por ste kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 11:50 pm

te dua dhe te jem prane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Oct 11, 2009 12:56 am

te dua sepse ska asgje me te bukur se sa te duash tyyyy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Oct 11, 2009 6:22 pm

te dua sepsseeee dua te te dua :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 12, 2009 12:37 am

te dua sepse ti me ploteson

_________________
Te dua sepse... - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Oct 18, 2009 7:13 pm

te dua sepse tek ti gjej qetesine qe me mungon ... :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Oct 18, 2009 8:25 pm

sepse me nxite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptySun Oct 18, 2009 8:46 pm

sepse me nevrikos dhe me cnevrikos shpejt ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 4:42 pm

te dua sepse me do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 5:46 pm

sepse duhet te te dua :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 6:48 pm

te dua sepse je gjithcka qe kam...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 9:25 pm

sepse me shoqeron :bravo: #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 10:41 pm

te dua sepse te kam xhannnnnnn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 10:43 pm

te dua sepse kur te perqafoj jam ne qiell .... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 10:45 pm

ju dua por nuk mund te ju perqafoj :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyMon Oct 19, 2009 10:46 pm

na dooooooooooooo? repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 EmptyTue Oct 20, 2009 2:53 am

te dua sepse je ajri im

_________________
Te dua sepse... - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Te dua sepse... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te dua sepse...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: