»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Te dua sepse... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Te dua sepse... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Te dua sepse... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Te dua sepse... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Te dua sepse... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Te dua sepse... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Te dua sepse... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Te dua sepse... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Te dua sepse... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Te dua sepse... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Te dua sepse... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Te dua sepse... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Te dua sepse...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Mar 08, 2009 11:27 pm

te dua sepse me bene te ndihem princesh puthje

_________________
Te dua sepse... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyMon Mar 09, 2009 2:24 am

te dua sepse me do dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyTue Mar 10, 2009 5:20 am

te dua sepse ti e bene boten time te duket me e bukur

_________________
Te dua sepse... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyThu Mar 12, 2009 6:00 am

te dua sepse je thjesht ti, qe une nuk po mundem dot te mos dua me

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Mar 15, 2009 9:13 am

TE DUA SE JE TI DHE ESHT NJE DICKA E BUKUR TE TE NDJESH TY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Mar 15, 2009 10:20 pm

te dua sepse je nje dhurat zoti

_________________
Te dua sepse... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyFri Mar 20, 2009 3:09 am

te dua sepse je qetesia personifikuar ne zemren time

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Mar 22, 2009 12:57 am

te dua sepse e meriton dashurine time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Mar 22, 2009 2:45 pm

te dua sepse i ngjan komshies im_boss repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Mar 22, 2009 8:55 pm

TE DUA SEPSE ASHTU KAM QEF :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyWed May 13, 2009 8:03 pm

te dua sepse me bene te ndihem mire

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyThu May 14, 2009 12:02 pm

TE DUA SE JE I EMBEL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyMon May 18, 2009 7:35 pm

te dua sepse me kullot lopet.... zzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyMon May 18, 2009 11:15 pm

qesh te dua sepse na bashkon zemra

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyTue May 19, 2009 8:16 pm

TE DUA SEPSE dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySat May 23, 2009 2:37 am

erti shkruajti:
TE DUA SEPSE dunno
sepse....plotesoni pikat bosh se cfare do te thoj erti Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyWed May 27, 2009 11:15 pm

TE DUA AS VET SE DI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySat Sep 26, 2009 10:28 pm

te dua sepse i jep nje motiv jetes

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Sep 27, 2009 12:03 am

te dua sepse smund te mos dua...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Sep 27, 2009 12:09 am

te dua pa arsye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Sep 27, 2009 12:22 am

te dua sepse me kupton

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptySun Sep 27, 2009 9:54 pm

se gjen fjalet e duhura ne kohen e duhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyThu Oct 08, 2009 9:59 pm

te dua sepse ti je e kunderta e asaj qe kam

_________________
Te dua sepse... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyThu Oct 08, 2009 11:07 pm

me nxite :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... EmptyThu Oct 08, 2009 11:48 pm

te dua sepse kur je larg,te dua prane...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Te dua sepse... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse...   Te dua sepse... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te dua sepse...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: