»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 kur mbyll syte....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

kur mbyll syte.... - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyMon May 02, 2011 5:56 pm

je aty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

kur mbyll syte.... - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyThu May 05, 2011 5:27 pm

Me del para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

kur mbyll syte.... - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 8:54 pm

me kujtohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
kur mbyll syte.... - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... - Faqe 7 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur mbyll syte....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: