»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
kur mbyll syte.... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
kur mbyll syte.... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
kur mbyll syte.... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
kur mbyll syte.... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
kur mbyll syte.... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
kur mbyll syte.... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
kur mbyll syte.... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
kur mbyll syte.... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
kur mbyll syte.... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
kur mbyll syte.... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
kur mbyll syte.... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
kur mbyll syte.... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 kur mbyll syte....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Feb 24, 2009 10:47 pm

kur mbull syte per ty mendoj kur me ze gjumi ne ender te shikoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Feb 24, 2009 11:06 pm

KUR MBYLL SYTE, ME MERR MALLI PER TY, U BENE KAQ SHUME VJET QE JE NE ENDERRAT E MIJA , ME MERR MALLI

_________________
kur mbyll syte.... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Feb 24, 2009 11:11 pm

KUR MBYLL SYT ME ZEN GJUMI qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyWed Feb 25, 2009 5:50 pm

kur mbyll syte shoh syte e tu qe jane pasqyra ime

_________________
kur mbyll syte.... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyFri Feb 27, 2009 1:29 am

kur mbyll syt me duket sikur po fluturoj me avionin personal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyFri Feb 27, 2009 9:12 pm

KUR MBYLL SYTE ENDEROJ KETE TAKSINE E ERTITI HHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyFri Feb 27, 2009 11:42 pm

KUR MBYLL SYT MA MER ME MIZA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Mar 03, 2009 2:42 am

:brrr: kur mbyll syte shikoj lolen ne ender mer pupu se kush eshte kjo lola se di hahahahahahaha :brrr:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Mar 03, 2009 9:32 am

kur mbyll syt me duket sikur haj fiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Mar 03, 2009 12:11 pm

kur mbyll syte me kujtohet kamasutra hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyThu Mar 05, 2009 12:08 am

kur mbyll syt shof kleandren qe vjen me m'trem me nje carcaf te bardh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySun Mar 08, 2009 11:23 pm

kur mbyll syte me vijne ne mendje kujtimet

_________________
kur mbyll syte.... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyMon Mar 09, 2009 10:53 am

kleandra mua me shikon hahahah se un e kam ashtu emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyTue Mar 10, 2009 5:15 am

kur mbyll syte.... Fphear10te shoh ne enderr kur mbyll syte.... Fphear10 kur mbyll syte.... Fphear10me merr malli per tykur mbyll syte.... Fphear10kur mbyll syte.... Fphear10kur mbyll syte.... Fphear10

_________________
kur mbyll syte.... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyThu Mar 12, 2009 6:02 am

kur mbyll syte, syte e tu me tregojne rrugen

_________________
kur mbyll syte.... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyFri Mar 13, 2009 3:01 pm

kur mbyll syte te enderroj ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyFri Mar 20, 2009 3:08 am

kur mbyll syte te kam ne mendje

_________________
kur mbyll syte.... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySun Mar 22, 2009 1:23 am

me shfaqesh ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySun Mar 22, 2009 2:43 pm

kur mbyll syt me duket sikur kan ik dritat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySun Mar 22, 2009 8:56 pm

UN NUK I MBYLL SYTE SE PO I MBYLLA DHE UN ERTIN KUSH DO E SHOQEROJ NE ZYRE AHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyWed May 13, 2009 8:01 pm

kur mbyll syte, dua thjesht gjume

_________________
kur mbyll syte.... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptyThu May 14, 2009 12:01 pm

NJE MENDJE ERA SE UN KETO KOHET E FUNDIT KUR MBYLL SYTE DU TE FLE DHE JO TE MENDOJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySat Sep 26, 2009 10:29 pm

kur mbyll syte, je parajsa ime

_________________
kur mbyll syte.... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySat Sep 26, 2009 11:50 pm

kur mbyll syte dua te imagjinoj qe dhe `TI` i ke mbyllur e me do pran aq sa une Ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... EmptySat Sep 26, 2009 11:55 pm

kur mbyll syte jue dhe mankthi im

_________________
kur mbyll syte.... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
kur mbyll syte.... Empty
MesazhTitulli: Re: kur mbyll syte....   kur mbyll syte.... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur mbyll syte....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: