»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyTue Sep 22, 2009 11:44 pm

tek veshkat Very Happy

_________________
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyWed Sep 23, 2009 12:09 am

TONCE EC E HIDHE MSN TANI MOS BEJ SI I ZORSHEM AHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyWed Sep 23, 2009 12:10 am

bene si i veshtire yllo, bene kot mi

_________________
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyThu Sep 24, 2009 12:19 am

e tepert dhe e fundme... megjithesia kostoja eshte e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyThu Sep 24, 2009 1:46 am

Dashurit e zjarrta kan fundin fatal.E provuar dhe sterprovuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyThu Sep 24, 2009 1:52 pm

smund te jete dashuri e tepert dhe e perjetshme?joooo ,e di.them dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyThu Sep 24, 2009 10:05 pm

dashuri e mjaftushme dhe e perjetshme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 10:11 pm

mjafton te jete dashuri

_________________
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 3:49 am

e perjeteshme te jet me gjith krevat mrene qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 5:19 pm

po jo pergjithmon se lodhesh aman Very Happy :P

_________________
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?   Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri e tepert dhe e fundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: