»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 16, 2009 2:50 am

pershendetje un jam ani jam i ri ne kete forum shpresoj te kalojme mire


Edituar pėr herė tė fundit nga ani91 nė Fri Mar 06, 2009 6:27 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 16, 2009 2:51 am

aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii persh ylli kalofsh bukur do kenaqesh sesbene :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 16, 2009 2:57 am

ckemi stella
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyMon Feb 16, 2009 2:58 am

:gezuar: birra do ti?Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyWed Feb 18, 2009 2:00 am

PERSHENDETJE TRIMA E TRIMERASHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyThu Feb 19, 2009 10:52 am

persh ani dhe mire se erdhe gjithashtu dhe ti erti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySun Feb 22, 2009 12:57 am

mire se erdhe ani91 te uroj qendrim te kendeshm

_________________
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySun Feb 22, 2009 1:09 am

besoj qe do jemi me mir sa te mushec ca
ishalla goca te bukra ma shum ahahahahahahaahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyThu Feb 26, 2009 11:44 pm

ani91 mir se erdhe dhe qendrim te gjate,mos ik me nga ktu eeeeeeeee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptyFri Mar 06, 2009 6:21 pm

po ku te behet me ik nga ktu ste len vajzat e bukra apo e kam gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySat Mar 07, 2009 10:08 am

KUSH U PERPLAS TI ANI EPO SDI ME KE TE PERPLASESH TI SE PO TE ISHE PERPLAS ME MUA DO TE KERKOJA NUMRIN qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? EmptySat Mar 07, 2009 3:20 pm

hahahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahh kjo po qe ishte e fort rina vetem. nje shpull me mungonte nga femra se nr e telefonit ne enderr ta shikoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty
MesazhTitulli: Re: kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?   kur perplasesh me nje femer simpatike  si te pergjigjet ajo? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur perplasesh me nje femer simpatike si te pergjigjet ajo?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: