»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 GEZUAR SHEN VALENTININ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Feb 13, 2009 12:54 am

GEZUAR SHEN VALENTININ Normal_shen_valentinin9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Feb 13, 2009 12:55 am

GEZUAR SHEN VALENTININ Normal_shen_valentinin6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyFri Feb 13, 2009 11:16 am

GEZUAR TE GJITHEVE TE DASHURUARVE SHEN VALENTININ DHE SA ME SHUME DASHURI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySat Feb 14, 2009 1:17 pm

GEZUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGEZUAR SHEN VALENTININ SHEN VALENTINI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySat Feb 14, 2009 9:35 pm

GEZUAR KALAMAJA ERDHI DHE DITA JUAJU BOT JU ME FESTU
SHEN VALENTININ


KSAJ I THON TI GJEMOSH MRAPA VETOS

DO ME BO DASHNI DHE I BIRI TETOS

qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySun Feb 15, 2009 11:39 pm

GEZUAR SHEN VALENTININ GGEZUAR SHEN VALENTININ EGEZUAR SHEN VALENTININ ZGEZUAR SHEN VALENTININ UGEZUAR SHEN VALENTININ AGEZUAR SHEN VALENTININ RGEZUAR SHEN VALENTININ EmptyGEZUAR SHEN VALENTININ SGEZUAR SHEN VALENTININ HGEZUAR SHEN VALENTININ EGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ EmptyGEZUAR SHEN VALENTININ VGEZUAR SHEN VALENTININ AGEZUAR SHEN VALENTININ LGEZUAR SHEN VALENTININ EGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ TGEZUAR SHEN VALENTININ IGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ IGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ Empty]GEZUAR SHEN VALENTININ GGEZUAR SHEN VALENTININ EGEZUAR SHEN VALENTININ ZGEZUAR SHEN VALENTININ UGEZUAR SHEN VALENTININ AGEZUAR SHEN VALENTININ RGEZUAR SHEN VALENTININ EmptyGEZUAR SHEN VALENTININ SGEZUAR SHEN VALENTININ HGEZUAR SHEN VALENTININ EGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ EmptyGEZUAR SHEN VALENTININ VGEZUAR SHEN VALENTININ AGEZUAR SHEN VALENTININ LGEZUAR SHEN VALENTININ EGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ TGEZUAR SHEN VALENTININ IGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ IGEZUAR SHEN VALENTININ NGEZUAR SHEN VALENTININ Empty

_________________
GEZUAR SHEN VALENTININ 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Feb 16, 2009 2:33 am

gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pak me vones po gezuar all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptySun Feb 14, 2010 10:52 am

gezuar shen valentinin te gjith te dashuruarve ju uroj fate dhe dashuri gjith jeten kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ EmptyMon Feb 15, 2010 2:20 am

GEZUAR SHEN VALENTININ 249456_valentine_002+copy

_________________
GEZUAR SHEN VALENTININ 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
GEZUAR SHEN VALENTININ Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR SHEN VALENTININ   GEZUAR SHEN VALENTININ Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEZUAR SHEN VALENTININ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: