»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 CA KE BO MIRE???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: CA KE BO MIRE???   Mon Dec 29, 2008 2:42 pm

M.DITA NJEHER Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Tue Dec 30, 2008 12:13 am

mirembrema dhe nga une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stelina
vip
vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Tue Dec 30, 2008 1:05 am

guest mirembrema dhe ty, mire se na erdhe se u merzita pak vetem une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Tue Dec 30, 2008 2:06 am

E CA BOHET PA MUA KTU EEEEEEEEEEEEEEEEEE :bbb:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Tue Jan 06, 2009 6:20 pm

:qielli: :qielli: :qielli: :qielli: :qielli: mire mire mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Tue Jan 06, 2009 11:48 pm

:bumm: :bumm: :bumm: shett shett shett shett keq fare,gjithe nerva jam pertoj dhe te beje login :bumm: :bbb:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Wed Jan 07, 2009 2:10 am

oooooo ty te dalshin mend sa pertace je bo :bbb:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HEJ
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sat Jan 10, 2009 12:09 am

:perqafo: :perqafo: ckemiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
g....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sat Jan 10, 2009 6:16 pm

keni filluar dhe ju me anonime si jovan bregu qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hej
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Jan 11, 2009 12:03 am

ti humbe per vete lere jovanin Very Happy Very Happy Very Happy ckemi te tereve njeher Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaēurelsja
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 29/11/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Mon Jan 12, 2009 11:33 pm

ckemi mire?? si kaloni? pse keni rene ne qetesi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ano
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Thu Jan 15, 2009 2:10 am

ca do bejme kemi mar pushimet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Jan 25, 2009 3:41 pm

CA KINI BERE MIRE JINI MUA SI ME KINI HAHAHHAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Jan 25, 2009 10:02 pm

mire rina, ku ke humb ti zogu?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Feb 01, 2009 3:59 am

sa gjera don te dish dhe ti mi era pupuupup qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Fri Feb 13, 2009 12:46 am

mire ja hedhim nje sy te forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Fri Feb 13, 2009 11:23 am

MIRE JA PO PERGATITEMI PER SHEN VALENTININ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IM_BACK
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Feb 22, 2009 3:22 am

JA RRIME QE RRIME, PA GJUME JEMI , THAME TE HIDHNIM DY SHKRONJA NE FLET :qielli:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Feb 22, 2009 12:35 pm

UN MIRE JAM JU MIRE JINI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Mon Feb 23, 2009 3:19 am

rina mire flm, dhe une nje sy forumit po i hedhe :>:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Mon Feb 23, 2009 9:38 pm

mir flm ju mire jeni te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Mon Feb 23, 2009 11:48 pm

mire flm qe pyesni per shendetin hihihihi mps valle jeni doktorr/e se na u bet te gjith hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Sun Mar 08, 2009 11:51 pm

im_boss lere dok ti po hajde sevajti vone lere portokkalin :vdis:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
it's me
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Mon Mar 09, 2009 12:47 am

ca beni ju njeher?? miremengjes Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   Mon Mar 09, 2009 1:11 am

naten e mire moj shoqe Very Happy kiss

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CA KE BO MIRE???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CA KE BO MIRE???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: