»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Meli
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 12
Registration date : 15/11/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:10 am

PERSHENDETJE TE GJITHEVE, SI JENIIIIIII? UNE JAM MELI 23 VJECE, SHPRESOJ TE NDIHEM MIRE NE MESIN TUAJ DHE JU ME PRANINE TIME.MIRE SE JU GJETA;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:11 am

Kara meliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mir se na erdhe ylloooooo te puē folt:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Meli
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 12
Registration date : 15/11/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:12 am

PUC EDHE UNE TY YLLO DHE MIRE SE TE GJETA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:13 am

Meli mireseerdhe puthje Kalofsh sa me mire ne forum puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:17 am

meli mire se erdhe, kalofsh bukur ne kete forum.

_________________
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Meli
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 12
Registration date : 15/11/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:25 am

mire se ju gjeta edhe juve :flower:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 12:40 am

ke pru nai llokum apo ke ardh me dur bosh repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 2:03 am

persh meli mire se erdhe dhe qendrim te gjate Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySat Nov 15, 2008 10:49 am

MIRE SE ERDHE MELI NE EMBELTORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyThu Mar 19, 2009 4:12 am

pershendetje nga un meli mir se na erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySun Mar 22, 2009 9:10 pm

MELI PO T THEM PRAP MIRE SE ERDHE SE ME SA DUKET MU ME KAN LENE TE PRES NJERZIT Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Mar 23, 2009 1:04 am

rinaaaaaaa epo shyqyr te kemi hajd beji nej kafe goces
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyTue Mar 24, 2009 12:58 pm

A BRAVO TE LUMTE GOJA SE PO MOS ME KISHIT MUA DO I LINIT MIQTE PERJASHTA qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyWed Apr 08, 2009 10:26 pm

MELI QENKE TAMOM PER MUVE Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptySun Apr 26, 2009 1:16 am

rinaaaaa jo jasht joooo se deren e mbajm hapur gjithmon ne repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyMon Apr 27, 2009 6:50 pm

TONII VETEM MOS PAFSH GOC TI MER SE TE DALIN SYTE HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyTue May 12, 2009 9:16 pm

O hajde Meli Hajdee O Mir SE na Erdheee.. Very Happy ...heren tjeter kur te vish ajde me ni bunbunier
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyWed May 13, 2009 12:36 am

ca eshte bunbunieri mer horr Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyWed May 13, 2009 12:49 am

:gezuar: jo bos a deshiron kejtve veq bajata mi lan a ?

nejse spo kuptojshe sen ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ EmptyWed May 13, 2009 1:04 am

a po kuptoheni ju dy se un spo mor vesh gjo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........   Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........ Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Erdhi MELI karrameliiiiiiiiiiiiii........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: