»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mesazhi me i bukur EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mesazhi me i bukur EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mesazhi me i bukur EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mesazhi me i bukur EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Mesazhi me i bukur EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Mesazhi me i bukur EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Mesazhi me i bukur EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Mesazhi me i bukur EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Mesazhi me i bukur EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mesazhi me i bukur EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Mesazhi me i bukur EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Mesazhi me i bukur EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Mesazhi me i bukur

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyMon Oct 20, 2008 2:50 am

Cili ka qen mesazhi me i bukur i dashuris qe keni marr?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Hard_Rock

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyMon Oct 20, 2008 7:12 pm

the day when I will stop loving you will be the day when I close my eyes forever---- qe kur e pata lexuar e dija qe ishte genjeshter hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyTue Oct 21, 2008 12:01 am

saperti lontano dal mio peto mi fa sentire morire, saperti che sorridi ad ogni sguardo dei fiori, mi fa rinascere dinuovo, sei la mia forza, il mio dolore
TI AMOperkthim per Hard_Rock :)

mendimi qe te kam larg gjoksit tim me bene te vdes, por buzeqeshja jote sa here shikon lulet, me bene te rilind perseri, ti je forza dhe dhimbja ime.
te dua .

_________________
Mesazhi me i bukur 914067001236650935


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė Tue Oct 21, 2008 12:18 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Hard_Rock

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyTue Oct 21, 2008 12:09 am

e dashura admin do te ta dija per nder sikur ta perktheje nje cik per mua sepse nuk ia them fare kesaj te shkretes italishte-pervec asaj fjales se fundit Ti amo nuk mora vesh gje tjeter....meqe jemi ketu nje kiss per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyTue Oct 21, 2008 12:19 am

se harrova kiss mire se erdhe

_________________
Mesazhi me i bukur 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Hard_Rock

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyTue Oct 21, 2008 12:20 am

flm e dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyWed Oct 22, 2008 2:13 am

prap italishte e ke len nje fjal moj apo u dehe nga puthja e hard qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyWed Oct 22, 2008 9:00 pm

mu erren syte :oops: dani kerkoje ndjes Very Happy

_________________
Mesazhi me i bukur 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyWed Oct 22, 2008 11:17 pm

te dy perqafuar, te dY te dashuruar, te dy duke u puthur ne nje reze
drite, te zbehur, ti je qe enderes, ti i dhe kuptim, ti me solle pranveren ne shpirtin time

_________________
Mesazhi me i bukur 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySat Dec 27, 2008 1:08 am

nese do ta dish sa mall kam per ty
ngrije syte lart e shiko qiellin blu
nese qielli ka nje mbarim
atje shuhet dhe malli im

_________________
Mesazhi me i bukur 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySat Dec 27, 2008 1:09 am

do vyshken te gjitha te parat
e prape do kthehen ato
pervec dashurise se pare
as vyshket as kthehet ajo
ashtu si ti e dashur
kurre sdo te jesh me si dikur

_________________
Mesazhi me i bukur 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySun May 03, 2009 4:00 am

Mesazhi ma i mir ka qen po te priti te dardha ajde dalum dy kruka ja japum ngat gjamijes hehe mesazhi ka ardh prej feres qe mas shumti e kam dasth po tani sjemi me bashk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyWed May 13, 2009 7:51 pm

..........................
..............................................
.................
......................................

_________________
Mesazhi me i bukur 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyThu May 14, 2009 12:16 pm

DASHURIA ESHT NJE LULE PO NUHATE U NGULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySat Sep 26, 2009 10:30 pm

Quando ti penso la notte si ferma, la luna, le stelle e il cielo
attendono sperando che voglia condividere quel pensiero che tanto mi
invidiano...ma come ogni notte lo tengo stretto voglio amare solo te.

_________________
Mesazhi me i bukur 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySat Oct 17, 2009 4:35 am

"Dhe ne qofte e embel sheqer fjala juaj,
e bukur e zgjuar me mend e me vlere,
Ne e the nje here serish mos e thuaj,
Se dhe gjeja e embel nuk hahet dy here!!!"

_________________
Mesazhi me i bukur 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySat Oct 17, 2009 10:15 am

KU JE QIKA E BABIT SE TE DO BABI SHUM TE KA ENGJELLUSHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyWed Oct 28, 2009 11:35 pm

Hape sa te mundesh zemren, me besim tendosu dhe per njeriun dashuri ushqe!
Te mos ngelet asnje zemer e brengosur qe ske ndjere dashuri per te dhe qe s'i ke zgjatur doren...**
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyThu Dec 17, 2009 10:08 pm

Shume, shume kohe me pare ekzistonte nje ishull, ku jetonin gjitha ndjenjat e njerezve: humori i mire, merzitja, dituria...dhe gjitha ndjenjat e tjera, edhe dashuria. por nje dite ndjenjat moren lajmin e keq, se ishulli do permbytel. keshtuqe te gjithe pergatiten anijet dhe po braktisnin ishullin. vetem dashuria deshironte te priste deri ne momentin e fundit. Para se ishulli te fundosej, dashuria kerkoi ndihme. Pasuria po kalonte me nje anije luksose perpara Dashurise. Ajo e pyeti:
"Pasuri a mund te me marresh me vete?"
" Jo, nuk mundem. Ne anijen time une kam shume ar dhe argjend. Nuk ka me vend per ty."
Atehere Dashuria pyeti Krenarine, e cila po kalonte me nje anije te mrekullueshme para saj:
"Krenari, te lutem, a mund te me marresh me vete?"
"Dashuri, nuk mund te mar me vete" u pergjigj krenaria "ketu cdo gje eshte perfekte. ti mund ta prishesh anijen time"
Atehere Dashuria pyeti Merzitjen, e cila po kalonte para saj:
"Merzitje te lutem me merr me vete"
"Ah Dashuri" tha merzitja "jam aq e merzitur, sa me duhet te rri vetem"
Edhe humori i mire po kalonte para Dashuris por qe aq i kenaqur sa nuk e degjoi qe Dashuria po e therriste.
Papritur u degjua nje ze
"Eja dashuri, te marr une me vete"
ishte nje ze i moshuar, ai qe foli/
Dashuria ishte aq mirenjohese dhe e lumtur sa qe harroi ta pyeste te moshuarin per emrin. Kur mberriten ne toke ai iku. Dashuria e vuri re se ishte shume borxhli, pranda pyeti Diturine:
"Dituri, a mund te me thuash se kush me ndihmoi?"
"Ishte koha" u pergjigje Dituria
"Koha?" pyeti dashuria. "perse me ndihmoi koha?"
Dhe Dituria u pergjigje:
"Sepse vetem koha e kupton se sa e rendesishme eshte ne jete Dashuria."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyThu Dec 17, 2009 10:35 pm

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Onsi
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Onsi

Numri i postimeve : 168
Age : 32
Location : Italy
Job/hobbies : Arti
Registration date : 23/12/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyFri Feb 05, 2010 1:04 am

mos me harro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyFri Feb 05, 2010 11:31 am

Hey ! liebe Grüße meiner alerbesten Freundin *Sara* sagen das sie der wichtigste Mensch in meinem Leben ist und das ich sie nie wieder verlieren will ! *Hab dich unendlich und am allermeisten lieb mein Stern *
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySat Feb 06, 2010 7:29 pm

" ti ma shton jeten " ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptySun Feb 07, 2010 3:22 am

me mungon...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur EmptyMon Feb 15, 2010 8:07 pm

me mori malli per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Mesazhi me i bukur Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mesazhi me i bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: