»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 C'ESHTE DASHURIA?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Jul 18, 2008 1:51 pm

NDJENJE PLATONIKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Jul 18, 2008 3:46 pm

dashuria, nje ulje e vleresimit per veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Jul 18, 2008 11:56 pm

Ah!-Dashuria!
Ndjenja me cmendureske qe perjeton nje qenie njerezore!
Jemi vetvetja,deshira dhe enderra!Jemi ai njeriu qe pushton boten
vetem me nje shikim!Pasi ai shikim eshte i thelle...plot jete..plot shprese!
Dhe ne fund dorezohemi perballe kesaj bukurie ndjenjash!Rrezohemi
nga piedestali i fluturimit tone, diku neper enderrat e pafundme,
ndertuar nga cmenduria e menyres me te cilen dashurojme nje Shpirt!
Dashuria!Me tjetersoi krejtesisht kjo ndjenje!Me verboi dhe ngjyrat e jetes
sime!Me lodhi se menduari!Me dobesoi ndjenjat per njerezit perreth!
Me shnderroi ne engjell dhe ne djall!Me shnderroi ne perbindesh!
Me dha frymezimin e lire te shpirtit, -vetem per te shkruar vargjet
qe gjuajne shqelma te rende brenda zemres sime!
A thua te kem me zemer???!!A thua te kem me force te shkruaj???!!
A thua jam thjeshte nje person fallco perballe njeriut qe do kaloj jeten me te??!!
Sepse Dashuroj tjeter njeri!Sepse dashuroj Ty Shpirti im i Larget!!!!
Ah,-Dashuria!Dhimbje e bukur...(jam bere romantike, e ndihej dhe vete qesh )

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Jul 18, 2008 11:59 pm

qyqja qyqja qyqja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:01 am

shefe dukesh qe je bere romantike se po ma shkund msn qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:03 am

vras mos i qit sekretet sheshit mer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:05 am

Ndjenja me kontraditore qe njeriu ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:07 am

gjeja me e bukur ne bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:08 am

MONDI shkruajti:
shefe dukesh qe je bere romantike se po ma shkund msn qesh qesh qeshhumor humor humor humor humor humor qe ste pushon goja

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:12 am

shefe pse merzitesh moj se shaka po beja repiste repiste repiste repiste repiste repiste repiste repiste (ej edhe mos bej sikure nuk ta ka qefi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySat Jul 19, 2008 12:17 am

qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 11:52 pm

dashuria, idiotesia me fisnike e shpirtit te njeriut.

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 21, 2008 12:15 am

dashuriaaa thjeshte opsesion i paparashikushem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Jul 21, 2008 12:36 am

dashuria, dhimbja me e embel e 2 njerezve

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyMon Oct 20, 2008 1:27 am

Dashuria per mua eshte kjo.....
___Dhurim lulesh pa arsye.
___Ta duash tjetrin me te metat qe ka dhe ti pranosh ato.
___Te besh dicka per te qe tregon diferencen midis te mires dhe shume te mires.
___Te futesh hundet ne jastek dhe te ndjesh eren e tjetrit kur ai iken.
___Te pranosh largesine e perkohshme.
___Te mos tradhetosh.
___Te qeshesh gjithmone bashke.
___Te shikohemi ne sy ashtu si ne diten e pare.
___Te ndash gjithcka.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Daniel
anetar i/e re
anetar i/e re
Daniel

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 36
Registration date : 05/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptyFri Nov 07, 2008 2:19 pm

Un them qe Dashuria eshte...buzeqeshje por eshte dhe qarje e lot.Dashuria eshte...diell por eshte dhe shi,ndonjehere eshte ere e lehte,furtune e stuhi.Dashuria eshte...dite e gjate por dhe nate pa mbarim...eshte si loje,si bixhoz ndoshta dhe si argetim.Dashuria eshte...lule por mund te jete dhe gjemb,ndonjehere eshte me ngjyra ka raste ku eshte dhe e erret,sterr e zeze.Dashuria...mund te jete femer por mund te jete dhe mashkull,ndonjehere eshte si serial,ndonjehere si teater...ndonjehere te gezon e befas te zhgenjen,njehere ta thote troē e njehere te genjen...pastaj te do e me pas te urren...
Dashuria...kjo fjale me 7-shkronja,eshte shume e bukur por ndonjehere te duket sikur je ne "koma",ne ndonje ēast eshte...si ilaē qe te sheron por te behet dhe si semundje e pasherueshme qe nuk ke ē'i ben.
Dashuria eshte...si paqja ne jete por eshte dhe si nje lufte,qe nuk e di ē'te pret...eshte si fushe me lule por dhe si shkretetire,eshte e embel mjalte por dhe zeher me kripe...eshte si zogu qe gjithkund fluturon por eshte dhe si blete qe veē ne nje lule shkon.Dashuria eshte...kujtimi por dhe harresa.
Kjo eshte dashuria...me plote te mira e te keqija.
Kjo eshte DASHURIA...ku pa te s'rron dot rinia...si dhe pleqeria.. repiste repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:26 am

dashuria esht top


qe lozin kalamojt qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:29 am

une e dija qe kalamajt loznin me pafka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:30 am

ca jan pafka??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:34 am

pse ske lozur me pafka ndonjehere ti, me cupat e lagjes ti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:36 am

hahahaha


lagja ime vetem 3 pula ka pas qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:37 am

po pse ske ardhe nga lagjia ime, te te mesoja une lojen me pafka :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:40 am

vi tani un ma meso

apo sta ka qefi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:42 am

i kam lene pafkat tani qesh , se jam plakur jo per gje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:44 am

qeshma trego teorikisht


jo me vepra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'ESHTE DASHURIA?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: