»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 SMS DASHURIE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: SMS DASHURIE   Wed Apr 16, 2008 9:00 pm

Me duhet t'a them se gabova, qe te tregova ne fillim!
Qe te thash, je e vetmja qe hyree thell ne shpirtin tim.
Smund te besoj qe te humba, qe afer sme ke dhe ste kam,
Por nje gje e vertet eshte qe jotja me nuk jam
Ne kete qershor te thyer
Jam kryezot e varr i engjejve
Lule te vetmuara ne toke
Erresires se Zemres sime
Ne shpirt jam i lenduar...
Ah jete moje jete
rri dhe mendoje
i lutem perendise
qe jeten t“ma shkurtoje


Edituar pėr herė tė fundit nga MONDI nė Sat Aug 16, 2008 3:34 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed Apr 16, 2008 9:01 pm

Mbaj dashuri vetem me shkrim
Tani do ta gjeje fatin atje:
Tte varri i immmmmmm
Me je zemra dhe shpirti im
Pranija jote mė jep gezim
Dua te kem pranė, qe t“mė ndihmosh
Dhe jeten me mua ta kalosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed Apr 16, 2008 9:04 pm

Do te ruaj sot dhe gjithmone
se ti je ēeles i dashurisė tonė
nese dashurija gjithmonė do tjetė
do t“jem me e lumtura me t“vėrtet...
Sikur te isha vajze kurr nuk do te gaboja
djalin qe e dua kurr nuk do ta tredhtoja
Do t'a beja te lumtur dhe shume te gezuar
Qe ne jete te mos mbetet e pikelluar
Por ju vajza me ndegjoni dhe kurr mos gaboni
Ate qe e dashuroni kurr mos i besoni....
Kujt i thua lule
kujt i thua hen
kujt i thu princ
si mu ke then
A te duket i njejte
kur e perqafon
athu nje cast ndalohesh
mbyll syte e mė kujton..!
Athu te rren mendja
me kerkon ne shpi
po vendi im eshte bosh
une mungoj te ti..!!
Ne kto caste me ikin fjalet dhe ky terr po me mbyt
S’kam askend t’ja qaj hallet dhe cdo fjale me mbet ne ty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Apr 17, 2008 10:43 pm

NESE DO TA DISH SA MALL KAM PER TY
NGRIHE SYTE LART E SHIKO QIELLIN BLU
NESE QIELLI KA NJE MBARIM
ATJE SHUHET DHE MALLI IM

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Apr 17, 2008 10:43 pm

AHH CEPI I SYRIT TEND
SI COPE DIELLI NE STUHI
KUSH E PA DHE SU MAHNIT
KUSH NUK RA NE DASHURI?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Apr 18, 2008 1:33 am

O kurre nuk dita c’eshte lumturi
Kurre ne jete se kam shiju
Tere kto vite dashurova
Mirepo kush s’me deshti mu...
Nese je penduar tani, falje pse skerkon?
Nese fajin e ke ti, pse s'po e pranon?
Kujt do ti them se te kam dashur?
Kush me dashuron sikur ti??
Kujt to t'ja ofroj zemren time...
qe m'a londojne perseri.....????
E kam nje deshir
Oh sa esht e thjesht
Me ti puth buzet
Tjeter s“kisha desht
Sa e ėmbel esht jeta
Sa e ėmbel esht rinija
Por ma e ėmbel qenka
Dashurija
Dikur ne bashke
Thurem shumė endra
Por ja qe ndodh
E thyhet zemra
Do mundem valle
Te te haroj?
Por s'mund te fal
Me mire te shkoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Apr 18, 2008 10:07 pm

Nje dite zoti po mendonte
dicka zemres time ti dhuronte
gjithe engjejt mblodhi rreth vetes
dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Apr 18, 2008 10:11 pm

AS TIGRI AS LUANI
AS DETI AS OQEANI
AS BOTA ME MUNDIME
NUK TE NDAN NGA ZE MRA IME :love: kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Apr 18, 2008 10:22 pm

Te puth buzen qe te fleshe embel
Te puth syrin qe te me shohesh ne enderr
Te puth faqen qe te ndjesh mire
Me 1000 puthje te theme naten e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Apr 18, 2008 11:11 pm

ke ndonje mendje te mire sonte,
a gjec belane ku te jesh
se dimri vate dhe kete vit,
dhe ti po prape qesh. repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Apr 22, 2008 12:07 am

do vyshken te gjitha te parat,
e prape di celin ato
pervec dashurise se pare
as vyshket as kthehet ajo.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed Apr 23, 2008 11:44 pm

te dua pertej vdekjes
se keshtu di te dua une
dhe prape nuk ja fal vetes
qe nuk te dua pak me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Apr 25, 2008 12:29 am

nen erresiren e nates, nje yll si ty eshte drita qe me verbon ne shpirt marrresisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri May 02, 2008 10:41 pm

Emer qė duhet mė shumė se vetvetja emer qė e din e ē’ėshtė e vėrteta,
qė tė benė njėmijė vjet tė jetosh e tė benė ē’do gjė ta gėzosh! Dashuria!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue May 06, 2008 11:54 pm

NESE NJE NATE NJE PLAKUSH
FUTET NE DHOMEN TENDE
MOS U TREMB!
ESHTE PLAKU I VITIT TE RI
I CILI PO MER DHURATEN TIME !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue May 06, 2008 11:55 pm

SA YJE KA QELLI
TI NUK I NUMERON DOT,
SA TE DUA UN TY
TI NUK E BESON
SIKUR YJET TE QAJNE PER MUA
ATEHERE DO TA KUPTOSH SE SA
[b]TE DUA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue May 06, 2008 11:56 pm

ARBRI shkruajti:
NESE NJE NATE NJE PLAKUSH
FUTET NE DHOMEN TENDE
MOS U TREMB!
ESHTE PLAKU I VITIT TE RI
I CILI PO MER DHURATEN TIME !!!

hahaahahahahahaahhahahaah je i papapre o teneqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed May 07, 2008 12:09 am

O MONDI, PO CA TE BEJME RE , NGA HALLI E KEMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed May 07, 2008 12:10 am

mire eke ti mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu May 29, 2008 8:11 pm

Ne mengjes kur te zgjohesh
dhe diellin e sapo lindur te shikosh,
ne rrezet e tij nje mesazh do te lexosh
miremengjes e dashur,pac nje dite te mbare
ti duke qeshur...ndersa une duke qare...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summerwine
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 5
Registration date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jun 17, 2008 5:45 pm

ESTEER shkruajti:
AS TIGRI AS LUANI
AS DETI AS OQEANI
AS BOTA ME MUNDIME
NUK TE NDAN NGA ZE MRA IME :love: kiss

qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed Jul 09, 2008 10:07 pm

Jam e zhytur ne mendime
E shof kohen qe kalon
Po cfaj ka kjo zemra ime
Qe vetem ty te dashuron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 11, 2008 8:39 pm

**Pa ty**
Ēdo Dit pa ty, ėshtė sie njė dit pa diell.
Ēdo mbrėmje pa ty, ėshtė si njė nat pa yje.
Ēdo or pa ty, ėsht si njė jetė pa ndjenja.
Ēdo minut pa ty, ėshtė njė minut si mos te isha nė jetė.
Ēdo sekund pa ty, ėshtė si mos tmė reh zemra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 11, 2008 8:40 pm

Njė ėndėrr plot ngrohtėsi dhe dashuri ,
njė ėndėrr plot emocione dhe ndjenja ,
njė ėndėrr plot vujatje dhe mendime ,
njė ėndėrr ku mundem te them TE DUA ,
dhe shpresoj se nuk do tė jet vetėm nė ėndėrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 11, 2008 10:01 pm

Si ndihesh sonte kur afer sme ke?
Si te kalon nata kur mua sme sheh?
Si te rin qeta buzet e tua?
Si te shkon kjo jete zemer pa mua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS DASHURIE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: