»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:12 am

marko shkruajti:
mir se ju gjeta


po sdo rrij shum 10 min
mireseerdhe marko puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:14 am

vl_girl puthje mir je mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:16 am

MIRE SE ERDHET TE GJITHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:19 am

marko shkruajti:
vl_girl puthje mir je mi
mire, ku humbe se spo te shoh, me pengon im_bossi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:25 am

hahaha esht i cik i shnoshet ai

ktu jam po sikur du me ik

puthje vl_girl puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:27 am

marko shkruajti:
hahaha esht i cik i shnoshet ai

ktu jam po sikur du me ik

puthje vl_girl puthje
ciao, te puthje puthje para se te ikesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 1:28 am

flm vl_girl puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyTue Nov 11, 2008 10:48 am

mire se me gjetet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 2:06 am

vl_girl shkruajti:
marko shkruajti:
vl_girl puthje mir je mi
mire, ku humbe se spo te shoh, me pengon im_bossi qesh

hahahah cke moj cke pse em ngacmo??se un dhe jam dobsuar kto koh, nga 80 kg kam shkaur 81 hahahah humor humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 2:08 am

pakeeez qenke dobesuar. Te rekomandoj te hash me shume qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 2:23 am

vl_girl epo ja duro ti kam koh akoma, ne mosh jam qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 2:43 am

mir se ju gjeta se paskam harru me ju thon qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 3:22 am

marko shkruajti:
mir se ju gjeta se paskam harru me ju thon qesh qesh
se harrova te te kiss kiss mireseerdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 16, 2008 10:59 am

MIRE SE JU GJETA DHE PSE SKA NJERI KETU qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 16, 2008 8:53 pm

mir se ju gjej edhe mir se sdo me gjeni qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyTue Nov 18, 2008 11:38 pm

naten MIR SE JU GJETA TE GJITHVE, NE VECANTI RINEN ME KA LEN PERSHTYPJE kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyWed Nov 19, 2008 4:55 am

mireseerdhe rilind puthje kalofsh sa me mire ne forum puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyWed Nov 19, 2008 1:54 pm

puthje MIR SE TE GJETA VL_GIRL puthje esht mir tet gjej kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyWed Nov 19, 2008 10:19 pm

rilind te uroj nje qendrim te kendeshem ne mesin tone, mire se erdhe dhe kalofsh momente te bukura ne ato caste qe do i kushtosh forumit tone. flm

_________________
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyWed Nov 19, 2008 11:51 pm

rilind mire se erdhe mer dhe mso iksh me ktu rri se shum e ke vonu hahah ...qendrim te kenshem lal,do kalosh mire ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptyThu Nov 20, 2008 2:31 pm

MIRE SE ERDHE RILIND ME DUKET SE TANI PASKE RILIND AHAHAHAHAH UROJ TJA KALOSH MIRE ME NE puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 22, 2008 12:29 am

puthje TE NJEJTEN GJE MENDOVA DHE UN TE KALOJ KOHEN E LIR ME JU puthje
ju pershendes te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 22, 2008 1:07 am

mir se ju gjeta e mir se do me gjeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 22, 2008 9:21 am

MIRE SE JU GJETA PO SI NUK ME THA NJERI MIRE SE ERDHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 22, 2008 1:51 pm

puthje e deshe para kohe ta themi mir se do vish........personi ardhshem mir se do vish puthje ndoshta nuk do jet rina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: