»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyThu Jul 30, 2009 9:55 am

Hajt se shoqnia e mir thone qe rregullon dhe katunaret si puna ime,besoi se do ma jepni i gote si fillim,se pastaj behem si kal i hazdisur vete une...
:gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptyThu Jul 30, 2009 7:59 pm

TA JEP LALI NJE TY DHE MIRE SE NA ERDHE :fumo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySun Aug 02, 2009 3:37 am

ore birr per te ter :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 EmptySun Aug 02, 2009 3:38 am

o rina po ku ke qen mi se na mori malli. hajd mir se na erdhe dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!   Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!! - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja pra mir se ju gjeta!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: