»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I DJEMVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyTue May 12, 2009 7:43 pm

hahahahah trimo ke harru me thon gjatesin dhe ngjyren e syve hahaahhaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyTue May 12, 2009 9:10 pm

ngjyren e syve e kam te kapikallt .. Very Happy a gjatsin nen disa centimetra zbuloje mufsh :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyTue May 12, 2009 9:11 pm

numrin e kpucav : 43

etj etj a ki me pyt edhe nejse :dhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 12:40 am

jo jo snuk kuptoj hiq hihihhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 12:45 am

sen spo kutpn or bos ti :p hehe mos te hupi nej femer pahiri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:05 am

hahahahahha trimo pas 1 jave hajde mere pashaporten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:08 am

ahahah flm e pranoj me gjith qef...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:09 am

mos e prano po deshe leket njelloj do i pagush 500 € se ti je dhe i jashem hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:12 am

a veq 500 euroo.. Very Happy per ty edhe 100 ti jap veq ajt :Dhehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:13 am

a veq 500 euroo.. Very Happy per ty edhe 100 ti jap veq ajt :Dhehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:15 am

mos e ver dopren ne zemer trimo se na e bo 200 € me mir leje me 500€ se kerkon dhe im_boss pastaj edhe thoni shqipet tu bo korrupsion hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:17 am

ahahah qysh dush ... :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:20 am

trimo nuk po du gjo nga ti bre per qi to gjona na jemi te mir sjua lypim kurr paren Very Happy vec po deshet me e dhon vet €
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:23 am

po mor.. :d e di qe jeni te mir biluuum te mrekulluuushum jeni mpelqen ky forum shum..thjesht u knaqa ma i miri ky..padyshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:25 am

rrofsh po prit se ke me u knaq akoma me shum ktu esht vetem fillimi :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyWed May 13, 2009 1:31 am

ah fillimi koka i mir .veq tepara //
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyThu May 14, 2009 12:28 pm

MIRE SE ERDHE TRIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 EmptyThu May 14, 2009 10:05 pm

o mir se te gjeta Rina.. :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 7 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I DJEMVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: