»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I DJEMVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat Sep 13, 2008 12:08 pm

pse gabim mo d u prezantova jam rina rinushe hahahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat Sep 13, 2008 8:32 pm

un jam grupi leveria kengetar i famshem me 1 vit experienc tani filloj vtin e dyt por e keqa esht se po me iken fama qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat Sep 13, 2008 11:37 pm

marko na thuaj kur te besh nje koncert se erdhem te gjithe ne si forum Very Happy

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Sep 14, 2008 2:27 pm

RINA shkruajti:
pse gabim mo d u prezantova jam rina rinushe hahahahahahahah


SHIKO ATJE KU THOT PREZANTIMI I VAJZAVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Sep 14, 2008 5:29 pm

marko do prezantohesh apo te prezantoj une ahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Sep 14, 2008 8:48 pm

RINA mireseerdhe kalo bukur ne mesin tone gjithmone e kenaqur dhe e lumtur, po je ke dhoma cunave ketu puthje vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Sep 14, 2008 9:51 pm

TONIII shkruajti:
RINA mireseerdhe kalo bukur ne mesin tone gjithmone e kenaqur dhe e lumtur, po je ke dhoma cunave ketu puthje vras

srri dot pa fol ti eeeeee se e mytet gocen duke i then hahaahha boll mer se e fute ne siklet vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Sep 15, 2008 11:32 am

ketu do prezantohem me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Sep 15, 2008 11:47 am

mire rina ku te kesh qefin e kokrres qefit rri :bball:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Sep 15, 2008 11:48 am

im_boss shkruajti:
TONIII shkruajti:
RINA mireseerdhe kalo bukur ne mesin tone gjithmone e kenaqur dhe e lumtur, po je ke dhoma cunave ketu puthje vras

srri dot pa fol ti eeeeee se e mytet gocen duke i then hahaahha boll mer se e fute ne siklet vras vras
po mer do mesoi ne kjo e re eshte repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyWed Sep 17, 2008 12:43 am

KUSH KA LIND I MSUM MER TON EEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyWed Sep 17, 2008 10:06 am

prap ketu un ke perzantimi i djemeve hahahahahahahah bossi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat Sep 20, 2008 12:12 am

RINAAAAAAAA KTU RRI VETEM MBYLLI SYT SE NUK I DIHET OSE TROKIT PASTAJ FUTU :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Oct 05, 2008 11:30 pm

Pershendetjee dhe mir se ju gjeta un jam Patrokli dhe shpresoj t'ja kaloj sa me bukur ktu me ju :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Oct 05, 2008 11:33 pm

mireseerdhe, Patrokli. Kalofsh sa me mire ne forum puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Oct 05, 2008 11:36 pm

vl_girl shkruajti:
mireseerdhe, Patrokli. Kalofsh sa me mire ne forum puthje puthje
Shum flm besoj se shum mir kam per t'ja kaluar ktu perdersa me kan then qe jeni shum te mir :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySun Oct 05, 2008 11:42 pm

Patrokli shkruajti:
Pershendetjee dhe mir se ju gjeta un jam Patrokli dhe shpresoj t'ja kaloj sa me bukur ktu me ju :)persh shume te sinqerta, mire se erdhe ne forum. kalofsh bukur dhe sa me ne humor mes nesh.caste shplodhes :)

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon Oct 06, 2008 10:46 pm

Patrokli shkruajti:
Pershendetjee dhe mir se ju gjeta un jam Patrokli dhe shpresoj t'ja kaloj sa me bukur ktu me ju :)uuuaaaa kush na ka ardhur, po prandaj i mungonte lezeti ketij forumit, se mungoje ti , mire se erdhe, dhe nje qendrim sa me te bukur, u shtofshim o zot puthje

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyTue Oct 07, 2008 5:23 am

po patjeter qe do shtohemi vetem se ti nuk duhet ti vesh re se kush vjen ok? kiss Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyWed Oct 15, 2008 2:28 am

PATROKLI PERSH VLLA SHQYYR QE ERDHE DHE QENRDIM TE GJAT E KENDSHEM MES NESH Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyWed Oct 15, 2008 9:37 am

PASKEMI TE RINJ KETU MIRSEERDHE PATROKLI DHE QENDRIM TE GJATE kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat Oct 18, 2008 1:07 am

flm mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptySat Mar 07, 2009 3:55 pm

O RINA CA DO KTU TI MI VRAP JASHT OJ KJO qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon May 11, 2009 3:20 am

Emri : Leotrim
Mbieri : Latifaj
Mosha : 19 Vjeqar
Vendbanimi : Gjilan
Hiobi : Muzika ..
a doni edhe ndonje tjeter te dini Very Happy
cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 EmptyMon May 11, 2009 11:18 pm

trimooo qenke i shakthet ti ore!!kte prezantim se ka bo asnje hahah hallall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I DJEMVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: