»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks Empty
MesazhTitulli: Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks   Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptySun Aug 24, 2008 9:22 am

Ēokollata, luleshtrydhe fruta deti. Ka njė sėrė ushqimesh qė ndezin erosin. Sidomos nėse kombinohen ashtu siē duhet. Siē ka dhe tė tjera gjėra qė shuajnė dėshirėn
Nėse deri tani ke menduar se njė vakt romantik do tė thotė shumė verė, biftek dhe nė fund njė ėmbėlsirė me ēokollatė, bėn mirė tė ndėrrosh mendje. Sepse me kėtė meny nuk do tė bėsh gjė tjetėr veēse do tė kalosh njė natė nė gjumė tė rėndė. Planet pėr njė mbrėmje romantike dhe seks, do tė tė duhet t’i lėsh pėr njė ditė tjetėr. E pra mėso se mėnyra mė e mirė pėr tė mbajtur tė ndezur dėshirėn seksuale ėshtė tė hash lehtė. Duhet tė ndjekėsh njė dietė me pak yndyrna dhe tė bėsh shumė ushtrime. Arsyeja? Njė dietė me shumė yndyrė do tė detyrojė gjakun qė tė shkojė nė stomak dhe jo aty ku duhet: nė organet seksuale. Ti ke mundėsi tė shijosh njė jetė tė shėndetshme seksuale. Ja si mund tė ndihmojė dieta:
-Bėn mirė pėr shėndetin dhe pėr seksin. Pėr kėtė kjo dietė pėrfshin ushqim me pak yndyrna tė balancuara qė i mban ndjenjat e tua tė gjalla.
-Afėrdita thuhet se ka lindur nga deti. Ndoshta pėr kėtė shumė ushqime tė detit kanė reputacion tė mirė si afrodiziakė. Ky plan ushqimesh pėrfshin opsione tė shijshme qė stimulojnė ndjenjat.
-Ushqimet pikante ngrohin trupin. Kjo dietė pėrfshin ushqime me shumė piper, pėr t’u nxehur mė mirė.


Mbaj mend dietėn e vetme qė do tė nxisė jetėn tėnde seksuale:
MĖNGJESI
Opsioni i parė
Luleshtrydhe tė zhytura nė pluhur sheqeri
Lėng i freskėt portokajsh tė shtrydhur
Omėletė
Qumėsht


Opsioni i dytė
Reēel rrushi dhe qershie
Salmon i tymosur mbi bukė tė thekur, me krem djathi pa yndyrė
Kafe e freskėt


Opsioni i tretė
Pite tė ėmbla
Manaferra tė freskėta
Lėng rrushi
Kapuēino


Dreka
Opsioni i parė
Supė me luleshtrydhe
Djathė me drithėra
Sallatė me shparguj
Dardha tė freskėta


Opsioni i dytė
Sallatė
Bukė e thekur me hudhra
Krem kakao


Opsioni i tretė
Picė
Ullinj tė pėrpunuar
Mollė tė prera me arra dhe fruta tė thata


Darka
Opsioni i parė
Supė me fruta deti
Sallatė jeshile
Bukė e thekur
Komposto dardhe


Opsioni i dytė
Mish pule
Bukė me kaēkavall
Sallatė jeshile
Manaferra tė zhytura nė ēokollatė


Opsioni i tretė
Karavidhe
Sallatė spinaqi
Ca role buke tė ngrohtė
Tortė me ēokollatė me pak yndyrė


Ēfarė duhet tė bėsh dhe ēfarė jo
Duhet:
Tė servirėsh ushqime qė janė tė shijshme, tė ndryshme dhe ndoshta pak tė rralla.
Tė gatuash ato ushqime qė njihen gjerėsisht si afrodiziakė siē janė luleshtrydhet dhe ēokollatat.
Nuk duhet:
Tė hash ushqime me shumė yndyrė, veēanėrisht para njė nate kur planifikon seks. Yndyrat mezi treten, kėshtu qė rryma e gjakut rrjedh nė sistemin e tretjes dhe largohet nga sistemi i riprodhimit.
Tė pėrdorėsh shumė alkool. Pak, mund tė rrėzojė pengesat, por shumė bėhet frenues.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks Empty
MesazhTitulli: Re: Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks   Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm

sigurisht nuk me mungojka gje,bej sex pa probleme puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Bota erotike/seksuale-
Kėrce tek: