»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 11:09 pm

Ma va a xaxa qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 11:21 pm

ndodh 1 gje e tille,dhe jo gjithmone ndjenjat jane vetem nga 1ra pale,dhe aty qendron me ebukura qe pas 1 shoqerie te mire ,te linde 1 dashuri e bukur... :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 11:49 pm

me ka ndodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptySun Sep 27, 2009 12:25 am

mua jo ne fakt

_________________
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyMon Sep 28, 2009 4:13 pm

jo shoku eshte shok dhe duhet te kesh respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 EmptyTue Sep 29, 2009 12:16 am

jam dashuruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: