»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyTue Aug 19, 2008 12:40 am

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te
ngushte? Si do te ndiheshit ne ato raste qe kuptoni se ndjeni dicka me
shume se shoqeri me shokun/qen tuaj te ngushte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enea
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 3
Registration date : 16/08/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyTue Aug 19, 2008 3:17 am

Me ka ndodhur e ka qene shume bukur. Ishte reciproke. Tani them lum ai qe lidhet me shoqen e ngushte se te njeh e e njeh, e dashuria sjell vetem argetime. E nje lidhje e tille, nuk ka nga ato tendencat e famshme...he mo se do ta ndryshoj me vone :evil:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Aug 20, 2008 1:23 am

nuk e di, deri tani nuk me ka ndodhur asnjeher, por dhe mund te ndodhe, ska asgje te keqe, eshte natyrale, ndenja e tepert me nje njeri, me ore shume te gjata, kohe te madhe, sjell dhe dashurin, mund te ndodhe ska asgje te keqe.

_________________
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Aug 20, 2008 1:27 am

bumm une me gjithe qejf ....eksperienca te reja :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Aug 20, 2008 1:28 am

normalisht qe ndodh me ka ndodhur dy here mua personalisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
tila

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Aug 31, 2008 9:45 pm

Se di do ishte bukur nqs do ndieje per shokun e ngushte edhe pse mua sme ka ndodhur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Aug 31, 2008 9:54 pm

NUK ME KA NDODHUR AKOMA DHE NUK E DI SE SI DO REAGOJA ..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
Anonymous


A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Aug 31, 2008 10:24 pm

eshte gje fantastike sepse e njehe me mire se nje person tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
anetar i/e re
anetar i/e re
morena

Female
Numri i postimeve : 27
Location : se di vallaj knej ka korfuzi thon
Job/hobbies : letersi ,muzik,not
Humor : nuk la forum pa u rregjistru
Registration date : 27/08/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySun Aug 31, 2008 10:27 pm

ehe pse jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Sep 17, 2008 1:37 am

ASNJEHER NE BOT TEK MUA JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Sep 17, 2008 1:41 am

no way.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Sep 17, 2008 9:26 am

pse genjeni ju qe thoni no way.eshte normale dhe ndodhe,kalohet nga shoqeri ne dashuri per shokun ose shoqen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyWed Sep 17, 2008 9:44 am

DASHURIA ESHT QORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyThu Sep 18, 2008 1:41 am

dani shkruajti:
pse genjeni ju qe thoni no way.eshte normale dhe ndodhe,kalohet nga shoqeri ne dashuri per shokun ose shoqen.
Arsyeja pse thashe jo dani, eshte per shokun e ngushte. Nuk besoj se tek shoku i ngushte mund te lind ndjenja e dashurise, por rritet gjithmone respetki qe ke per te si shoqeri e ngushte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyThu Sep 18, 2008 3:13 am

mai dire mai dice talioni moj picolina repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyThu Sep 18, 2008 8:18 am

po te kishte thesin me lek po puthje Very Happy Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyThu Sep 18, 2008 7:22 pm

PO PO SA TAMAQAR QENKE MO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyThu Sep 18, 2008 8:00 pm

jam i cik i kam ngja gjyshes vdes per lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweety_girl
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 7
Registration date : 10/09/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Nov 07, 2008 6:32 pm

se besoj se mund te lindh dashuri po edhe nqs lind do ishte bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySat Dec 27, 2008 12:58 am

nuk me ka ndodhur kurre qe te lidhem me nje shok te ngusht, ne fakt me asnje shok, mundohem te ndaje shapin nga sheqeri

_________________
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Sep 11, 2009 11:49 am

po...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Sep 11, 2009 7:46 pm

Edhe ndodhe nuk eshte dicka prer me thik.Ndjenjat ndryshojne nga shoqerore ne dicka me te afert per dy perosna qe ndajn shoqerin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptyFri Sep 11, 2009 11:31 pm

shkaterrohen shoqerite nga dashurite, por edhe ndodhe, dmth ka ndodhur shume here

_________________
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySat Sep 12, 2009 1:19 pm

Gjithmon ndodhe.njeri dashurohet me tjetrin dhe pse ne disa raste personi tjeter i pergjigjet negativishte nderrimit te ndjenjes shoqerore ne dicka me te lart.Pastaj se ca ndodhe me mbas eshte tjeter pune prishet apo rregullohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte EmptySat Sep 26, 2009 10:23 pm

A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte 143657 A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte 143657

_________________
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty
MesazhTitulli: Re: A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte   A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do te dashuronit shoqen/shokun tuaj te ngushte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: