»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Si e konceptoni tradhetine??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Si e konceptoni tradhetine??   Tue Apr 15, 2008 9:34 pm

he na thoni c'eshte tradhetia per ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Thu Apr 17, 2008 10:51 pm

TRADHETIA MBI TE GJITHA ESHTE THYERJE BESIMI,DHE KJO ESHTE PASOJA ME E KEQE QE LE NJE TRADHETI,DERI TANI NUK KAM TRADHETUAR KURRE,DHE NUK ME KANE TRADHETUAR KURRE(ME AQ SA UNE DI),DHE NUK E BESOJ SE MUND TA FALJA NJE TRADHETI,MADJE E THEM ME SIGURI NUK DO TA BEJE,JAM SHUME FLEKSIBILE NE JETEN TIME,FAL GABIME,TRADHETIA ESHTE ULJA ME E MADHE QE MUND TE ME BEJE NJE NJERI QE DUA.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 12:31 am

tradhetia eshte si puna e atij qe eshte semure...dhe i vetmi ilac per te qetesuar dhimbjet jane kornat. repiste qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:01 am

qe te mbifshin ne balle o zot i madhe degjove????se atje e ke mendjen ti shett shett

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:08 am

petja me duket se ke hyre gabimisht ketu lal shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:11 am

ai vetem te ve corna e ka mendjen,pupu e shkreta gru thuaj qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:17 am

po ku ka grua eq emerr kete mi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:19 am

MONDI shkruajti:
petja me duket se ke hyre gabimisht ketu lal shett

pse o mondi duhet vize per te hyre ketu? repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:26 am

pete e kemi pak shefene eger lal ndaje thashe qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:43 am

uuu sa e eger botja qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 18, 2008 1:47 am

era13 shkruajti:
uuu sa e eger botja qesh

era13 po e kapa ate boten e din ckam me i bere apo jo qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Sat Apr 19, 2008 12:00 am

era13 shkruajti:
TRADHETIA MBI TE GJITHA ESHTE THYERJE BESIMI,DHE KJO ESHTE PASOJA ME E KEQE QE LE NJE TRADHETI,DERI TANI NUK KAM TRADHETUAR KURRE,DHE NUK ME KANE TRADHETUAR KURRE(ME AQ SA UNE DI),DHE NUK E BESOJ SE MUND TA FALJA NJE TRADHETI,MADJE E THEM ME SIGURI NUK DO TA BEJE,JAM SHUME FLEKSIBILE NE JETEN TIME,FAL GABIME,TRADHETIA ESHTE ULJA ME E MADHE QE MUND TE ME BEJE NJE NJERI QE DUA.

bukuroshe...tradhetia eshte pjese e dashurise. si i thone " ka ligj, ka dhe maliq" dashuria ka gezimin si logo kurse tradhetia cornat. te gjitha per ne jane bere. ne dashurojme e ne tradhetojme. edhe pa corna nuk shtyhet gjithe jeten. repiste qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 10:54 pm

petja shkruajti:
era13 shkruajti:
TRADHETIA MBI TE GJITHA ESHTE THYERJE BESIMI,DHE KJO ESHTE PASOJA ME E KEQE QE LE NJE TRADHETI,DERI TANI NUK KAM TRADHETUAR KURRE,DHE NUK ME KANE TRADHETUAR KURRE(ME AQ SA UNE DI),DHE NUK E BESOJ SE MUND TA FALJA NJE TRADHETI,MADJE E THEM ME SIGURI NUK DO TA BEJE,JAM SHUME FLEKSIBILE NE JETEN TIME,FAL GABIME,TRADHETIA ESHTE ULJA ME E MADHE QE MUND TE ME BEJE NJE NJERI QE DUA.

bukuroshe...tradhetia eshte pjese e dashurise. si i thone " ka ligj, ka dhe maliq" dashuria ka gezimin si logo kurse tradhetia cornat. te gjitha per ne jane bere. ne dashurojme e ne tradhetojme. edhe pa corna nuk shtyhet gjithe jeten. repiste qeshqe ta dredhete dashnorja ty cdo dite o zot i madhe,se me cmende me ato cornat.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 10:56 pm

era13 ca ke me djalin mi Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 10:59 pm

ka rene ne dashuri me duket,e ka ters dashurin kjo me thyerje ne mes. qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:03 pm

era13 vertet mi qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:05 pm

po ti ca pate ore????po kot nuk i thone nje dashurohet 100 terbohen,e cuditeshme he??? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:13 pm

ti moj shtrige shiko dashurin tende ti,mos perhap thashetheme ne forum se me le pa martuar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:18 pm

he mi ju tera vajze as nje djale nuk mbani dot qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:21 pm

o mondo po ty re ta ka dredh nei pispirruqe qe ngele me shami ne dore mer? Ene mos u mer shume me keto femrat per pune tradhetie se ta bejne menjen dhalle ene te bojne tradhetare sic jane vete!!!

bobe bobe bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:22 pm

Arbri mire eke ti lal keta te vrasin naten te qajne diten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:31 pm

ore une nuk te qaj fare se me prishet truku,skam pune tjeter uen tani,pffff

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:32 pm

mos ki merak se ta bej une trukun qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:49 pm

nuk punoj kloun une qe te me besh trukun ti....pffff

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Apr 21, 2008 11:51 pm

si te duash o era13 shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e konceptoni tradhetine??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: