»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Si e konceptoni xhelozine?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jul 11, 2008 1:45 pm

xhelozia e tepert shkaterron nje lidhje ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jul 13, 2008 3:05 pm

xhelozia si furtune ne mes te beharit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jul 13, 2008 9:36 pm

dashuria pa xhelozi, eshte si furtuna pa shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Mon Jul 14, 2008 4:16 pm

injorim i nje dashurie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jul 15, 2008 12:54 am

e nevojshme, jo e domosdoshme

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jul 15, 2008 1:51 am

sakrifice pa vlere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jul 15, 2008 2:03 am

xhelozia mates dashurie(thoshte dikush)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jul 15, 2008 4:37 pm

xhelozia ne dashuri si kripa ne gjelle.
Gjella me kripe dhe kripa me karar.. Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jul 15, 2008 5:26 pm

xhelozia ne dashuri eshte e pakuptueshme por e nevojshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Wed Jul 16, 2008 2:47 am

model e drejt dhe une ashtu e mendoj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Wed Jul 16, 2008 11:39 pm

Ashtu si era prish e shperndan petalet e luleve,ashtu xhelozia mbjell petalet e zemres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Wed Jul 16, 2008 11:40 pm

qesh e bet dashurine si gjell me patate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 17, 2008 4:30 am

xhelozia, vetesakrifikimi i ndjenjes, lodhe dashurin

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 17, 2008 3:48 pm

xhelozia eshte matesi i dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 17, 2008 10:12 pm

EGOIZEM :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 17, 2008 10:17 pm

injorance
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jul 18, 2008 4:31 pm

komponent i rendesishem i shprehjes se dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Mon Jul 21, 2008 12:00 am

hahahahahahah sa mashtroni me rop komshije, po ju jeni te gjithe xheloz mo, lat nam boni si gjasme, vdekshi ju o zot.hahahaha

qyqaa qyqaaa une jam xheloze, ajo qe eshte imja mos ta shikoj njeri se plas lufta.hahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Mon Jul 21, 2008 12:05 am

era shett shett shett avash moj po me xheloze se ti nuk gjene ne kete bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Mon Jul 21, 2008 12:38 am

ore poc po une e thashe, e lexon ti??? une jam nuk e mohoj, as ju mos genjeni se lat nam, mashtruesa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 24, 2008 11:33 am

era13 shkruajti:
hahahahahahah sa mashtroni me rop komshije, po ju jeni te gjithe xheloz mo, lat nam boni si gjasme, vdekshi ju o zot.hahahaha

qyqaa qyqaaa une jam xheloze, ajo qe eshte imja mos ta shikoj njeri se plas lufta.hahahahao te hongsha llapen me gjithe buze un ty, po kush ta ka mohuar qe jam xheloz moj te honger qeni i lagjes veshet ishalla jarebi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 24, 2008 7:20 pm

qesh qesh qesh pse ta haje qemi i lagjes mer e haje une me mire se keshtu si eshte kjo eshte gjynah me e henger qeni repiste repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jul 25, 2008 5:06 am

qesh ju hengert dashnorja veshet ju o zot i modhe, po me beni te gjithe sikur nuk keni gjak shqipetari, jo gjasme pa xhelozi, gjasme snob, po thoni mer ju rente dashnorja siper ju marte frymen, qe jam xhaloz, e mire e keqe, jam.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jul 25, 2008 5:05 pm

o me vdekte dashnorja siper meje ishalla jarebi qe un nuk e kom mohi qe jam xheloz
qafsha perzotin qe jom edhe shume madje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jul 27, 2008 11:05 am

era pse na mallkon kaqe shume moj qaj qaj qaj ok po e pranojme une jam pak po vetem mos na mallko me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e konceptoni xhelozine?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: