»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Si e konceptoni xhelozine?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu May 29, 2008 8:02 pm

xhelozia,e nevojshme per dashurin,

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jun 03, 2008 10:58 pm

xhelozia eshte fytyra tjeter e dashurise,dhe xhelozia e tepert mund coje deri ne ndarje ose ne nje krim (xhelozia e semure) ...ajo eshte nje semundje e pasherueshme ...
ajo eshte nje fenomen i cili ben pjese ne ndjenjat normale te njeriut....ajo shpesh eshtė ireacionale dhe e drejtuar ndaj tjetrit...xhelozia nuk eshte e njeanshme , jo vetem mashkulli por edhe femra eshte xheloz..per mendimin tim nuk duhet te perdoret xhelozia si tregues i dashurise se madhe por mund te them se xhelozia reflekton deshiren per mbajtur prane ate qe njeriu deshiron ...
disa e perkufizojne xhelozine si nje semundje psiqike ndersa disa e pranojne duke thene qe te kete xhelozi por te jete e limituar dhe dikush me ka thene ...kam nevoje per nje "xhelozi te embel" Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sat Jun 07, 2008 4:48 pm

eh te gjithe kane pak xhelozi ne nje lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sat Jun 07, 2008 9:29 pm

une ncuq,jam shume e mire per te qene e vertet,prandaj nuk jam xheloze,lum ai qe me ka qesh qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sat Jun 07, 2008 9:37 pm

uhhh kush flet shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sat Jun 07, 2008 9:41 pm

hajde ketu ti humor pse nuk jam engjell i urte???lum lum mami qe me ka si shpirt qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jun 08, 2008 1:38 pm

moj nuk kam nevoje te vije atje se jame shume ketu ku jam repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jun 10, 2008 11:07 pm

mondi qe ke nevoj te vesh ti ke,mos na shit kot tangellik.hahahah vdise ne dru ori

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jun 12, 2008 10:17 pm

era e di ti sa te rende e kam doren une qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jun 12, 2008 10:20 pm

shefe sa qefe kam ta provoje nejehere ate doen tende repiste repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jun 13, 2008 1:08 am

jo se si dihet ku te qelloj qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jun 17, 2008 1:50 pm

admin po mylle gojen mi dreq se le nom, menjen me fut duret ke te tjeret e ke shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jun 17, 2008 8:23 pm

arbri ca ke me shefen ore???i do qejfi te fut durt,ti rri urte se e hengre nje ban

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jun 17, 2008 8:32 pm

ei po juve mer ca ju prishe pune ku i fut shefja duret shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jun 20, 2008 8:57 pm

una mendoj qe xhelozia esht gabim me i modh i njerzimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jun 22, 2008 12:52 pm

wow angel Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jun 22, 2008 2:35 pm

angel nje pyetje te thjeshte,E DI ēFARE ESHTE DASHURIA?
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked je me te vertete shokuese .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Fri Jun 27, 2008 10:37 am

edangel shkruajti:
angel nje pyetje te thjeshte,E DI ēFARE ESHTE DASHURIA?
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked je me te vertete shokuese .

do e mesoje edhe ajo o edangel qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jun 29, 2008 4:24 pm

E shpresoj per te o mondi.Dhe pastaj ke te drejte eshte akoma e vockel. puthje mondi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Sun Jun 29, 2008 8:01 pm

edangel ka kohe ajo yllo akoma eshte te A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 03, 2008 9:19 pm

xhelozia, keshilltarja me e keqe e dashuris.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Mon Jul 07, 2008 7:54 pm

xhelozia armiku nr nje i gezimit ne dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GREG
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Tue Jul 08, 2008 6:29 pm

xheloziaaaa...hmmmmm shett mos na ngreni nervat kot pash zotin se..... qesh nejse dashuri pa xhelozi nuk kaaaaaaa........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Wed Jul 09, 2008 12:08 am

dashuri pa xhelozi nuk ka, po dhe lumturia me xhelozi eshte shume e shkurter.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   Thu Jul 10, 2008 9:38 pm

Ne ndjenjen e gelozise ka me shume dashuri per veten se per dashurine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni xhelozine?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e konceptoni xhelozine?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: