»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Grate kerkojne burra

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 1:06 am

o admino thuaj kesaj te blej ndonje ato kukullat qe shiten ne sex shop!!!
Edhe ja angel bie rehat, nuk ke nevoje te kerkosh per grua edhe admini shpeton nga kerkesat perverse te tuat... repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 2:45 am

jo mer top model se kuklla te jep kenajqesi tjeter e goca te jep kenajqesi tjeter

dhe nuk jan kenajqesi perverse po jan njerzore

nuk je ti ai qe ne gjykon mua ok vegelush ik bej nani naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 10:41 am

just remind me you 19 aren't you?????
edhe me thua mua "vEgelush"???? Nuk po te gjykoj rrush, thjesht shkruajta ate qe mendoj..
P.s. tani sa u zgjova une nga nani!!!! miremengjes teta angel..!!!! Very Happy Very Happy :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 12:32 pm

ate qe mendon vogelush?????????????

nuk ke te arsye ta konsiderosh perverse se un nuk thash dua ndonje ...... me permasa gjigande

ose dua ndonje qe te me........... eger

thjesht thash qe dua goc sbesoj qe kjo mund te konsiderohet pererse esht njerzore bebush

njese njese mendo ca te duash se un jam krenare qe jom biseksuale dhe nuk me bejn pershtypje paragjykime pavler se e juaja i nderuar vogelush

po thjesht me bezdisi faki qe e kishe konsideruar deshir perverse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 2:11 pm

o angel dil mi nga lagjia tjeter se na ke bere lemsh ketu qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 5:58 pm

angel he bushi ca ke..hajde se martohemi bashk,une ti dhe ajo shoqja jote qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 7:38 pm

hahahhahah bubu po zemer se ja vlen per ta rezikuar me dy engjej si ty dhe ajo puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 7:45 pm

po na duhet krevati tripio dushi se do ngelemi njeri mbi tjetrin qesh repiste kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 8:14 pm

dermano po qenke si veshka ne mes dhjamit rrusho puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 8:22 pm

qesh e po lepi kockat ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 8:26 pm

po bubu do i bejm dicka edhe asaj

ti e di qe njerezit zihen se kush te na sherbej ne i pari repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 8:48 pm

ej mos dilni nga tema mer se lat name shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sun Jun 22, 2008 12:51 pm

nuk dalim me repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sun Jun 22, 2008 12:54 pm

DEA ka ndonje kandidature ketej yllo se ngelem beqare qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sun Jul 13, 2008 9:43 pm

o mondi hahahahah, pse re sta mush syun komshija ime ty qe do me u mor me katunaret??!!??
leje qe mire e ke ti se katunaret ta lejne shpejt e jo si keto qytetaret qe bojn si te nershme qesh :oops:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jul 14, 2008 4:13 pm

arbri ca thu mer qesh qesh qesh ko mshija ka tre muaj qe nuk ma dhene qesh qesh (msn)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jul 15, 2008 5:31 pm

po mua te shkretit qe era ka 5 muaj qe spo ma jap ate dreq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jul 15, 2008 5:31 pm

ej se e kisha per msn mer se e merni per ters ju shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jul 15, 2008 5:44 pm

ej mos nga ngaterro me veten mer se nuk jemi xheloze si puna jote ne qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jul 15, 2008 6:28 pm

avash mer avash se ti kokrra budallait je, vetem ato nuk jane xheloze shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jul 21, 2008 1:15 am

he ore si duket gjuajtja e burrave e grave??vetem une ngela beqare ketu, e tmerrshme qyqaa qyqaaaaa si nuk ju vjen 1cike keq.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jul 21, 2008 4:29 pm

errrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa kush te le beqare ty moj, un edhe sikur 20000 gra te kem i lej per ty puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Jul 25, 2008 5:31 am

shyqyr qe kam ty une yllo se di do me shkonte halli, ka nje zot atje lart ka. Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Jul 25, 2008 4:06 pm

hahahaha po pra
si thone
zoti vonon por nuk harron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sun Jul 27, 2008 11:11 am

repiste repiste repiste ketu me duket se na ngelen te gjitha vejusha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grate kerkojne burra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: