»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Grate kerkojne burra

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Jun 12, 2008 10:14 pm

ti avash model se nuk marrin aq shume sy njerezit jo, qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Jun 12, 2008 10:19 pm

ka naj nuse per mua ketu Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Jun 12, 2008 10:20 pm

jo vetem burra ka ketu,je i interesuar ti??? qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Jun 12, 2008 10:22 pm

jo ri jo se burre jam vete une shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Jun 13, 2008 1:07 am

qesh qesh e mire se se dija qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Jun 13, 2008 4:17 pm

Admin shkruajti:
ti avash model se nuk marrin aq shume sy njerezit jo, qesh

ty mos te duket cudi se ndodh... E keni syrin keqe ju kendej... vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jun 16, 2008 10:29 pm

MONDI shkruajti:
ka naj nuse per mua ketu Very Happy Very Happy Very Happy

te gjen dea nuse ty ...vetem bej porosine ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jun 16, 2008 11:23 pm

si vine pjes pjes apo nje kallep?? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jun 16, 2008 11:29 pm

si te duash ti bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jun 16, 2008 11:31 pm

e dua pjes pjes se kallep te cajn koken qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jun 16, 2008 11:33 pm

ja te bejme porosine.. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon Jun 16, 2008 11:47 pm

dua shasin me para dhe parakolpet qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 12:41 am

ja se po te vjen ...porosia ....ate prit qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 12:44 am

ja duke prit po provoj nje second hand qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 12:46 am

Shocked second hand une kujtoja se provoje firmato Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 12:48 am

po pse firmato kur mund te mesojme tamam perdorimin me second hand pastaj ja hipim nje firmato e s'ja heqim me k.emben nga gazi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 12:49 am

une them te ngelesh me second hand se i paske qejf ti me duket , edhe ti shkaterrosh ste behet vone ... qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 12:56 am

hic fare s'ma nien.po dhe firmato do ma nient per paret jo per makinen qesh ti akoma me autobuz te shkodres qarkullon qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 1:47 pm

ore goca a do thoni si e doni burrin ideal apo e keni menjen me ble burra me pjese ene me i njit me peshtyme pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 8:19 pm

une e marr po te jete me skonto vetem,se ndryshe nuk e dua se nuk kam leke ta paguaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 17, 2008 8:34 pm

era per nje jave vije une me skonto po deshe me bej nje oferte repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Jun 20, 2008 8:52 pm

kjo tema nuk qeka per mu se un du gocat kerkoje gocat

ju lutem admin shqytojeni kete kerkes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Jun 20, 2008 8:54 pm

angel pa merak do konusltohem me shefen edhe mund te bejme dicka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 12:28 am

angel po goce cun behet gje apo vetem goca don ti moj repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat Jun 21, 2008 12:58 am

angel shkruajti:
kjo tema nuk qeka per mu se un du gocat kerkoje gocat

ju lutem admin shqytojeni kete kerkes


e keqja eshte se nuk ka anetare te tjera i angel qe te te plotesojne ty kerkesen.po une ok jam qe te gjesh ndonje femer ti,une e para,flm po jam nga krahu tjeter qesh qesh qesh qesh mendohu njeher per cunat,se si dihet ndoshta ngelesh e kenaqur. qesh qesh ja mondi djhe dermani jane ok te te kthejne mendjen.si thua?? qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grate kerkojne burra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: