»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Duke Menduar Per Ty...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Feb 04, 2011 8:41 pm

Mendova te beja dicka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat Feb 05, 2011 2:17 am

: [@smokelots]:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat Apr 30, 2011 11:20 pm

me hahet buke :d

_________________
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rezi 23
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 30/04/2011

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat Apr 30, 2011 11:47 pm

Them si ka mundesi qe s,me shkruan me?... Mos me ka harruar valle?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat Apr 30, 2011 11:51 pm

habitem si harron ata qe jane dashur aq shume si ne te dy...

_________________
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rezi 23
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 30/04/2011

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri May 13, 2011 11:35 pm

era13 shkruajti:
habitem si harron ata qe jane dashur aq shume si ne te dy...

pse nuk duhen me?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptySat Jun 18, 2011 8:32 pm

ndjej hapat e heshtjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Jun 24, 2011 4:00 am

me ra qeni ne pus :bumm:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 8:41 pm

erdha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:00 pm

e harrova veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Duke Menduar Per Ty...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: