»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Duke Menduar Per Ty... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Duke Menduar Per Ty... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Duke Menduar Per Ty... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Duke Menduar Per Ty... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Duke Menduar Per Ty... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Duke Menduar Per Ty... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Duke Menduar Per Ty...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyThu Aug 14, 2008 2:51 am

Shprehini
ketu gjithe deshirat, sensualitet, momentet e embla dhe te trishta,
pishmanet, gezimet qe keni patur keni apo do te keni kunder dashurisė
tuaj.
thoni ate qe nuk ja thoni dot ne sy dashurise suaj qofte nga dashuria qofte nga trishtimi.

eshte mire kur shprehesh diku..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Aug 15, 2008 7:47 am

dhimbje per ty dashuri, dhimbje per momentet , kujtimet, castet qe kemi kaluar sebashku, perplase dallge ne stuhi castet qe sot me vijne ne mendje, mengjeset e mia pa zbardhur mire dita, qe me bejne te mendoj per nje kohe qe eshte varrosur, qe nuk ka vdkur akoka, kurre nuk do te vdes ajo por qe kurre nuk do te rikthehet me tek une.
petale lulesh te vyshkura ditet e vjeshtesh ,mendimet e mija per ty, mendime te diteve te largeta ne ato caste pasjoni. turbullim te nje ndjenje qe jepte dhe merrete aq shume nga une, per ty dashuri, pasjoni i zemrave rinore.
sot pazbardhure mire dite une kujtova ditet e miaj kur ri ishe zgjimi im, dhe puthjet e tua tradhetare epshi i kenaqesieve te mia, se di ndodhe shpesh qe nga gjumi me zgjojne mendimet , kujtimet, castet e tua, per ti falur diteve te mia, aromen e vjeshtes ne trishtim.me pelqen kur flas me ty, eshte i vetmi moment i dites sime ku mund te tregoj pa maske se sa shume me mungon, dhe kete e beje ne mengjes, per te vene masken e grimit dhe per terifilluar nje dite perseri, dhe perseri me tu ne sy. per ty dashuri, ngezimin dhe hidherimin e diteve dhe zemrave rinore.

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptySat Dec 27, 2008 1:37 am

duke menduar per ty dashuri....
duke menduar per ngrotesin e premtimeve te tua, per enderrat tona, per buzet dhe aromen tende, per fjalet qe me ngronin zemren, per mbrojtjen qe me mbante nen qelqin e zemres tende, per te ndertuar aty folen e ndjenjes sime
duke menduar per ty , ne netet e gjata te dimrit ...

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyTue Dec 30, 2008 1:12 am

duke menduar per ty zemra ime, qe te kam larg qe me ka marr kaq shume malli, dhe telefonatat nuk na mjaftojne kurre, dhe me shume na merr malli
mi manchi cosi tanto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyTue Jan 06, 2009 12:15 am

duke menduar per ty, duke mendur aq shume sa dhe shkronjat e dixhituara ne kete dreq tastier nuk duan te dalin me, vetem dukemenduar per ty

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Dec 18, 2009 6:47 pm

kam filluar te thinjem #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Dec 18, 2009 7:43 pm

duke menduar per ty u djega me qaj qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Dec 18, 2009 8:42 pm

u laga ne shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Dec 18, 2009 11:04 pm

dogja darken qesh si shum shpesh ama kohet e fundit qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Dec 18, 2009 11:14 pm

sme mori gjumi me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Dec 18, 2009 11:23 pm

spo shtoj dot ne peshe... @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptySun Jan 03, 2010 9:36 pm

DUKE MENDUAR PER TY HUMBA TY DHE VETEN, DHE TANI SPO GJEJ ME AS NJEREN AS TJETREN....

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jan 04, 2010 12:23 am

duke menduar per ty...per kthimin tend,me mungon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jan 04, 2010 11:09 pm

duke menduar per ty une po harroj vete, ate qe me qeteson, me cplodhe, duke menduar per ty une lendoj te dy ne, duke u perpjekur mos te te perfshije, duke dashur te te kem.....3 fjalet me te veshtira per ti ti thene,..me fal, te dua, me ndihmo...

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyFri Jan 22, 2010 12:24 am

qe lulet prane teje ti nuhas...Dua Te Behem Fjale, Qe Nga Buzet e Tua
Te Rreshkas... Dua Te Behem Zog, Qe Mbi Ty Te Fluturoj. ..Dua Te Behem
Gjithcka, Qe Prane Teje Te Qendroj

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptySun Jan 24, 2010 4:03 pm

Un anno, un giorno un'ora... ma niente č paragonabile ad un minuto con te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Onsi
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Onsi

Numri i postimeve : 168
Age : 32
Location : Italy
Job/hobbies : Arti
Registration date : 23/12/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jan 25, 2010 12:28 am

harrpj cdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Jan 25, 2010 12:59 am

humbas veten

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyWed Mar 03, 2010 2:02 pm

humbas e tera...here gezohem...here trishtohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyWed Mar 03, 2010 11:49 pm

harroj gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Mar 08, 2010 11:27 pm

duke menduar per ty, lash menjan dinjitetin tim

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Mar 08, 2010 11:48 pm

...humbas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyWed Mar 10, 2010 1:05 pm

duke menduar per ty harroj se qfar beje Duke Menduar Per Ty... 224236
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyMon Mar 29, 2010 10:14 pm

...per castet e bukura te kaluara bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... EmptyThu Apr 01, 2010 1:26 am

u lodha...............

_________________
Duke Menduar Per Ty... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Duke Menduar Per Ty... Empty
MesazhTitulli: Re: Duke Menduar Per Ty...   Duke Menduar Per Ty... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Duke Menduar Per Ty...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: