»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Thu Aug 14, 2008 2:47 am

-Ju me pare do te martoheshit me nje vajze apo djal te bukur ,por

fukara

-Aapo nje vajze apo djal te shemtuar dhe shume i pasurUne e bera kte pyetje sepse shume te ri tash sidomos vajzat martohen me nje djal vetem se eshte shume i pasur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Mon Sep 01, 2008 10:47 pm

Nuk e di varet nga gustot mund te jete i shemtuar dhe mund te terheqi dhe mund te jete i bukur dhe ste terheq, pastaj per punen e pasurise mendoj se nqs eshte i zoti e ve pasurine edhe nqs eshte me vone...hihihihi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Mon Sep 01, 2008 11:47 pm

Femrat dhe meshkujt shqiptare jane bere te gjithe materialiste per fat te keqe.... njesoj si shumica e njerezve ne perendim.
Por ajo qe me ben pershtypje eshte menyra primitive dhe egersia me te cilen e ndjekin materializmin ne shqiperi.. Fatkeqesisht shume pak e dine se edhe materializmi i tepruar ka koston e vete shoqerore..
Nga kjo besoj vine edhe degjenerimi qe po shohim cdo dite ne lajme, apo vetevrasjet dhe stresi i tepert qe po mbyt njerezit ne shqiperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fuego
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 34
Registration date : 07/09/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Sun Sep 14, 2008 3:20 am

po kjo gje ka qen esht dhe do te mbetet nuk do te thot asgje se sheh interesin si individ kto jan gjera qe bejn pjese ne personalitetin e njeriut,ka femra qe e kuptojn qe mund ta perballojn vet jeten po ka dhe nga ato qe e shohin te veshtir dhe zgjedhin rrugen me te shkurtet si po thuhet me siper duke mos i ven re shum gjerave duke filluar qe nga sentimentet ashtu dhe personaliteti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Sun Sep 14, 2008 12:01 pm

TOP_MODEL PO TE JET SI TY LAL NUK DO DESHA ASGJE PA LEK PA CDO GJE VETEM TY HAHAHAHAHAHAHA repiste repiste repiste repiste repiste repiste repiste repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Mon Sep 15, 2008 12:24 am

ehhh moj goc TOP_MODEL-i do top_modele si vetja.. Very Happy ( jo vetem nga intiligjenca) ndryshe s'ta var, te keshe pare me these sa te duash... Very Happy Very Happy
Je ndonje cik vete ti?? :P :P :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Wed Sep 17, 2008 12:57 am

PO UN QE I KAM TE DYAJ?????????HAHAHHA HANI SYT QE JU PLACIN HAHAHAHAHAHAHHAHAHAAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   Wed Sep 17, 2008 9:47 am

TOP-MODEL SHUM LART E HESH MO LAL ULU PAK POSHTE SE PO TE JESH TI AQ I BUKUR UN JAM PRINCESH HAHAHAHAHAHAHAHAH qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: